"Dla fanów Galaktyki" - mixtape od Quebonafide stworzony przez fanów

quebonafide galaktyka

"Galaktyka" to tytuł owiany legendą i poniekąd mem, jeśli chodzi o twórczość Quebonafide. W ostatnim czasie raper za pośrednictwem swojego Twittera udostępnił sporo prevek numerów, które nigdy się nie ukazały.

Quebonafide udostępnia prevki na Twitterze

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Quebonafide na swoim Twitterze udostępnił sporo prevek numerów, które nigdy się oficjalnie nie ukażą. Wśród numerów mogliśmy znaleźć kawałki z udziałem takich artystów jak Romeo Elivs, Omega Sapien czy Taco Hemingway. 

Na Soundcloudzie jeden z fanów złożył prevki w mixtape, jednak dopiero innicjatywa jednego z moderatorów grupy Lil Konona zaowocowała stworzeniem oficjalnego, fanowskiego mixtape'u. 

"Dla fanów Galaktyki mixtape"

Chcieliśmy stworzyć coś co będzie ukłonem fanów w stronę Kuby, przecież dał zielone światło, by działać jeśli ktoś ma ochotę. Wiadomo, jakość tych numerów nie jest studyjna, nie mieliśmy dostępu do czystych ścieżek, a jedynie do prevek i szkiców, z którymi tak naprawdę niewiele szło zrobić. Uważam, że zrobiliśmy niebywale dużo, nawet więcej niż zakładaliśmy - napisał Lil Konon na swoim fanpage'u prezentując efekty pracy.

Sam projekt został dogadany z Kubą i innymi osobami, tak aby nie został on zdjęty z YouTube'a. Jednak twórcy mixtape'u zabezpieczyli się przed tym i pod każdym trackiem dodali "oficjalny" download, na wypadek gdyby jednak utwory zostały usunięte z serwisu.

Tracklista "Dla fanów Galaktyki mixtape"

Mixtape składa się z 15 utworów, wśród których znajdziemy również te, które zostały oficjalnie udostępnione na kanale QueQuality.

 1. Teen Kasia
 2. Matcha Latte ft. Mick Jenkins
 3. Benz Dealer Original
 4. Kiedyś byłeś spontaniczny (skit)
 5. Stary dobry Que
 6. Drill
 7. Koniczyna
 8. Mercy ft. Romeo Elvis
 9. Komercja (skit)
 10. Hasta la vista ft. Taco Hemingway
 11. Benz Dealer ft. Tommy Cash
 12. Sniffing Gas ft. Omega Sapien
 13. Czarne mleko
 14. Armagedon (skit)
 15. Refrern jak Lana Del Rey ft. Maszaitsme

Tagi: 

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>