1988 nie wystąpi na festiwalu Nowa Muzyka - powód jest nietypowy

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-05-30 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
1988

Na katowickim festiwalu Nowa Muzyka jednym z zaproszonych artystów był producent 1988. Na swoim instastories poinformował, że jednak nie pojawi się on na wydarzeniu.

Festiwal Nowa Muzyka ma odbyć się w dniach 8-11 czerwca. Poza zagranicznymi artystami w lineupie pojawiają się polscy artyści, a jednym z nich miał być 1988. Na swoim instagramie poinformował, że jego koncert się nie odbędzie, a powód jaki podał jest dość niecodzienny:

"Yo, niestety po zapoznaniu się ze sceną na której miałem wystąpić, podjąłem trudną decyzję o odwołaniu mojego koncertu na festiwalu @nowa_muzyka. Scena, choć bardzo ciekawa, nie pasuje kompletnie do mojej wizji oraz samej muzyki którą przygotowałem i nie wyobrażam sobie podania jej (zwłaszcza po raz pierwszy) w takiej sytuacji. Dziękuję organizatorom za zaproszenie, sam festiwal wydawał się idealnym miejscem na ten przedpremierowy występ, ale nie mogę w tym przypadku pójśc na kompromisy. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i zobaczymy się niebawem w innych okolicznościach."

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>