Mata przesuwa premierę albumu i zaprasza preorderowiczów na urodziny

mata

26 maja miała ukazać się najnowsza płyta Maty pt. "<33". Raper za pomocą swoich social mediów poinformował o przełożeniu daty premiery, ale postanowił dać preorderowiczom coś w zamian.

Na Instagramie Maty pojawiła się informacja z przekreśloną datą 26.05.2023, która oznaczała premierę jego nowego albumu. Na kolejnych stories raper dodał odrzucenie jego prośby na organizację imprezy masowej na warszawskich schodkach. 

W uzasadnieniu decyzji możemy przeczytać:

"Prawobrzeżny teren rzeki Wisły jest miejscem ogólnodostępnym, zaadoptowanym do rekreacyjnego korzystania przez mieszkańców i turystów, z infrastukturą ścieżek rowerowych i ciągów spacerowych. Miejsca plażowe są dostosowane jedynie w zakresie komfortu przebywających na ich terenie osób - czysty piasek, leżaki. Biorąc pod uwagę zakaz wjazdu jakimkolwiek pojazdami na teren plaży, brak infrastruktury umożliwiającej obsługę zaplecza technicznego oraz treść Rozporządzenia Ministra Środowsika z dnia 14.06.2007 r. w sprawie dopuszczalnych poziomów hałasu w środowisku, wyklucza zgodę na imprezę masową w tym miejscu."

Nie wiadomo czy odmowa organizacji imprezy jest powodem przełożenia terminu premiery, ale w zamian Mata postanowił zaprosić preorderowiczów na swoją imprezę urodzinową, która odbędzie się 14 lipca. Powód przełożenia premiery ma zostać wyjaśniony przez rapera na wydarzeniu.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>