Mata zdradza listę gości na "CBW Mixtape"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-03-22 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)

1 kwietnia na rynek trafi "Cold Boy Winter Mixtape" Maty. Album ma trafić do fanów w formie limitowanych dropów, na chwilę obecną znamy pełną listę gości.

W ramach promocji albumu na Instagramie powstał dedykowany profil @cbw_pl, który na chwilę obecną jest prywatny, ale nadal można wysyłać prośby o możliwość obserwacji:

Będziemy wpuszczać ludzi stopniowo, bo planujemy robić limitowane dropy ubrań i muzyki i chcemy, żeby jako pierwsi mieli dostęp ci, którzy są w tym od początku - napisał na stories Mata.

Goście, którzy pojawią się na albumie to m.in. Frosti, Berson, White Widow, 27.FUCKDEMONS, Waima, Beteo, Aleshen, OKI czy Włodar.

Mata podał skład gości „CBW MIXTAPE”? Pojawił się tajemniczy ...

Tagi: 

Anonim
I właśnie takie g.wno się teraz sprzedaję i się słucha A młodzi ludzie uważają jego za rapera niech sobie uważają dla mnie on nie jest i nie będzie nigdy ma swoje 5 minut jak ten pseudo raperek kizo
Anonim
CBA mixtape od banana co mu po tatusia znajomości umorzyli sprawę a normalnym ludziom w mazowieckim nie umarzają i za niewiele ponad gram zioła to jet kurator na rok, grzywna i koszty sądowe. Takie nie powiem co się przykleiło do hip hopu i płynie i bierze ciężki pieniądz od matek polskich gimbów za te farmazony co je nawija do bicików na kradzionych patentach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>