Kosi JWP z nowym solo "To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"

kosi szczur

Kosi łączy siły z producentem Szczurem, który w całości odpowiada za warstwę muzyczną albumu, który ukaże się w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland.W singlu "To Wydarzyło Się Naprawdę - Oprócz Tego Co Zmyśliłem" Kosi zagina czasoprzestrzeń, lata helikopterem, zwiedza Szeszele i rozjeżdża innych raperów. Żeby się przekonać co jest prawdą, a co fikcją trzeba sprawdzić numer z klimatycznym klipem od Stefana Augustina z STREET CONCEPT. 

Na stronie defjam.pl dostępny jest preoder w trzech wersjach: standardowej CD, kasety wraz z ołówkiem oraz limitowanej wersji preorderowej. Oprócz tego w sklepie czeka dedykowany merch w postaci specjalnych kart do gry, koszulek oraz bluz. Premiera albumu przewidziana jest na 12 maja 2023 roku.

ZDRADZAMY KULISY POPKILLERÓW - historia i ciekawostki

Tagi: 

Anonim
Jest to dobitny przykład co znaczy konsekwencja życiowa. Konsekwencja i koneksje. Kosi, ten KOSI wydaje drugą (!) solową płytę. I to jeszcze w mainstreamowej wytwórni.
Widzew for life
Nikt nie czeka. pusto tu
Hatoja
Nikt nie czeka. Gościu bije na głowę 99% nowoczesnych raparekow. Dziękuje ale wole jwp niż pseudowykonawcow nazywanych raperami

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>