Malik Montana z kolejnymi europejskimi gwiazdami - będzie collab?

Niecały tydzień temu Malik Montana wypuścił swój długo oczekiwany album "Adwokat Diabła" z niezwykle ciekawym doborem gości, album odbija się nieustannie szerokim echem wśród słuchaczy. Czyżby szykował się nowy collab?

Album odbija się echem, ale szef GM2L nie zwalnia tempa. Dziś w nocy Malik zamieścił na swoim Instastory bardzo ciekawe relacje, gdzie ujrzeć mogliśmy niebagatelne postacie w środowisku europejskiej sceny rapowej. 

Malik Montana pojawił się w Londynie, na jego relacji na Instagramie ujrzeć możemy chociażby inżyniera dźwięku W.O.T Entertainment (znanego również jako Crud) odpowiedzialnego za realizację takich osób jak chociażby Russ Millions, Loski, Aitch czy Tion Wayne. Zostając przy tym ostatnim - jego również możemy ujrzeć na instastory polskiego rapera. Prócz samych akcentów brytyjskich, na relacji Malika pojawił się Gambi - czyli jedna z najjaśniejszych gwiazd francuskiej sceny. 

Gambi to solidny raper, który po długiej przerwie muzycznej wjechał CZOŁGIEM do malowniczego miasteczka Hem i tak ogłosił swój powrót. Pisaliśmy o nim na łamach naszego portalu przy okazji jego kontynuacji złotego debiutu. 

Tion Wayne natomiast to wyjadacz i twórca poniekąd brytyjskiego brzmienia drillowego. Jego kariera muzyczna trwa już przeszło dekadę, a on sam trzyma się w czołówce sceny UK. W 2019 roku ukazał się jego trzeci album "T Wayne's World 3"  - projekt zamykający trylogię albumów Wayne's World, który stanowczo rozpędził karierę artysty. Również w 2019 roku, światło dzienne ujrzał singiel "Keisha & Becky" który powstał przy okazji pierwszej współpracy muzycznej Tiona z Russ Millionsem (już 15.04. w Warszawie!), a następnie remix tego utwóru który powędrował viralowo po całej sieci.

Następnie raper podjął współpracę ze Stormzym oraz Dutchavelim, aby rok później powrócić z Russ Millionsem i utworem "Body" podbić światowe listy przebojów. "Body" również poszło viralem i doczekało się killku oficjalnych remixów. Chociażby włoskiego z udziałem RondoDaSosy oraz Capo Plazy - który przez kilka dobrych miesięcy triumfował na liście trendów platformy TikTok.

Trzeba przyznać, że Malik ma rozmach, a jego potencjalna francusko-brytyjsko-polska kooperacja robi wrażenie. Pozostaje nam czekać. Dajcie znać, jak Wam się podoba ten potencjalny collab.

W komentarzu zamieszczam kilka utworów związanych z goścmi ze story Malika.

CO ZMIENIA SIĘ W POPKILLERACH? - o idei AllSchool Awards

Anonim
Tion Wayne ch a nie twórca uk drillu weźcie się ogarnijcie. A te collabo może będzie może nie tak czy tak będzie lipa bo malik kosz a goście dadzą jakieś odrzuty. Zresztą to wcale nie takie pewne bo już się kiedyś flexował że bym w tym samym studio 1h po jakimś raperze i go oznaczał a nic nie wyszło.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>