Mezo nagrał z Afu-Rą na 20-lecie "Mezokracji"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-01-31 12:55 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 13)
mezo afu-ra

Niedługo 20-lecie obchodził będzie debiutancki album Mezo "Mezokracja" z tej okazji raper przygotował specjalny numer oraz wydanie albumu na winylu.

22 maja 2003 roku ukazał się debiutancki album Mezo zatytułowany "Mezokracja". Z tej okazji Mezo zapowiedział premierę specjalnej kompilacji, na której pojawi się utwór "LEGACY" z gościnnym udziałem nowojorskiego rapera Afu-Ra. Co ciekawe - produkcją zajął się PAFF, znany z wielu intrygujących muzycznych podróży. 

Premiera numeru została zaplanowana na 20 lutego 2023 roku, wraz z singlem wystartuje preorder albumu - który również będzie dostępny na winylu.

"Rok temu bym w to nie uwierzył… Już za kilkanaście dni premiera teledysku do numeru LEGACY w którym gościnnie wspiera mnie absolutna legenda, nowojorski raper Afu-Ra, mój idol z lat największej hip-hopowej zajawy" - napisał Mezo.

Tagi: 

cbacrew
Mezo kozak, self made jak peja a nie resortowe dzieci jak nie powiem kto ale rapery z wwa i pewien raper z łodzi.
phiuz
Potwierdzam Mezo kozak. 20 lat temu rzadzil i dzielil z UMC Records u boku Ascetoholix i Owala. Od tego zaczynalo sie sluchac rapsow!
wTF
nie potwierdzam, mezo łaczysko nie przeciętne, wtedy właśnie powstało hiphopolo. straszna padlina. siuski zaczynały wtedy "rapu" słuchać. Afu Ra musiał troche sosu dostać że się na taką muzyczną minę władował. "aniele tak wiele..." popelina straszna.
Anonim
Przecież nam chodzi o czasy zanim mezo poszedł w disco polo, faktem jest że miał wtedy potencjał. Aniele tak wiele to nadal poziom wyżej niż jakieś dzisiejsze homonafide. Co by nie mówić nawet jeśli na disco to hajs sam zarobił od zera, nie to co banany z wwa z dobrych rodzin.
S.H.
Jak ja tego gówna nie trawiłem wtedy tak i dzisiaj nie przejdzie.
Anonim
Mocne słowa jak na słuchacza tedego.
Anonim
Najlepsze jest to, że twój idol z młodych lat, też szanuje Tedego. No przyznaj kogo tam sluchasz/słuchałeś z naszego rapowego ogródka?
Niedziela
Ile te legendy biorą za feat? Po 1000$? Każdego łaka stać, żeby kupić zwrotkę.
Anonim
W usa to tam prawie nikt o nim nie pamięta. Każdy piniadz dobry :)
Masakra
O ile nie wiadomo zwrotki są tak tanie, że jakiś Mr.Colins czy coś takiego (jakiś tuner samochodów) co nie ma nic wspólnego z rapem i mówi o tym otwarcie, kupił zwrotki jakichś legend i zmontował płytę gdzie rapował od tygodnia. Każdemu goni się zwrotkę czy bit byle tylko zapłacił.
Julian
A ten cały Afura nie mieszka gdzieś w Łodzi bo pamiętam kiedyś prawie co weekend tam grał XD
Anonim
Rozkłada towar w ichniejszym Makro albo Dino
Anonim
Beka jak się patrzy na przestrzeni lat, że Mezo w pewnym momencie się dorobił i chciał robić po prostu ładne piosenki bo już z ulicą miał mało wspólnego. A dziś po latach te pseudoprawilniaki które mu wbijały zdążyły już po kilka razy zrobić fikołka, a ich kręgosłupy moralne totalnie zdewastowane. Polski rap to już praktycznie mem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>