Gangsta Boo R.I.P. - członkini Three 6 Mafii nie żyje

Dobiegły nas smutne wieści z USA. Jak podaje serwis TMZ zmarła Gangsta Boo, członkini kultowego składu Three 6 Mafia  i legenda hip-hopowej sceny Memphis.

Oficjalnej przyczyny śmierci na razie nie znamy, ale w kilku miejscach natrafiliśmy na przypuszczenia o przedawkowaniu narkotyków. Gangsta Boo miała 43 lata.

Raperka dołączyła do Three 6 Mafii w 1995 roku, wtedy też grupa wydała swój debiutancki album "Mystic Stylez". W sumie z zespołem z Mephis nagrała siedem krążków. Ostatni, "Choices: The Album" w 2001. Boo prowadziła też solową karierę. Ma na koncie trzy solowe płyty: "Enquiring Minds" (1998), "Both Worlds *69" (2001) i "Enquiring Minds II: The Soap Opera" (2003). Ostatnio można ją było usłyszeć gościnnie na "RTJ4" duetu Run The Jewels w kawałku "walking in the snow" czy w singlu Latto "FTCU", w którym udziela się także GloRilla.

DJ Paul, jeden z założycieli Three 6 Mafii, po pojawieniu się informacji o śmierci Gangsta Boo zamieścił jej zdjęcie na swoim Instagramie. W trudnych chwilach komentarzami wsparli go między innymi Krazie Bone, Hi-Tek, Conductor Williams, B-Real, Lil Jon czy 2 Chainz.

Gangsta Boo - Where Dem Dollas At

bazantarnia
Smutne wieści, jedna z najlepszych raperek w historii. Polecam sprawdzić nutkę "Hard not 2 kill" z albumu "Both Worlds *69" albo "Chiefa da reefa" z "Dj Paul vol 16" - nagrany w wieku 14 lat.
90'S
Rest In Peace Gangsta Boo Koopsta Knicca Lord Infamous Lil Corb K-Rock, i chociaż Three 6 Mafię zacząłem słuchać od ich albumu z 2003 pt. Da Unbreakables potem bardziej weszłem w ich dyskografię i ich członków to normalnie nie mogłem w to uwierzyć ile oni nagrali albumów zanim zaczęli być bardziej znani tak było też z członkami Three 6 Mafii np. Dj Paul Juicy J czy też Śp. Gangsta Boo ale muszę przyznać jedna z lepszych raperek z Memphis.
alonzo gol
ciekawe informacje podajesz. Sprawdzę. Tylko na przyszłość "weszłem"? aż oczy bolą!
Miami stick drill
R.I.P. Gangsta Boo
Spinu
Ja pierdole ale strata
gangsta boo
"YOU HEAR ME BITCH, I'M OUT THE MOTHERFUCKING JUNGLE, HOE!" - jeden z lepszych adlibów w historii muzyki

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>