Bisz udostępnił płytę na Dekadę Wilka!

wydarzenie
dodano: 2022-12-27 07:30 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Nagrana na dziesięciolecie "Wilka Chodnikowego" płyta nosi tytuł "Ulisses" i nawiązuje do przygód Odyseusza powracającego do Itaki. Różnorodny stylistycznie album pokazuje umiejętności liryczne i techniczne bydgoskiego rapera na bitach wyprodukowanych m.in. przez Skrywę, BobAira czy Szatta. Wyczekiwany materiał trafił do Sieci w wigilijny wieczór!

Na razie jest to odsłuch na kanale YT Bisza, w serwisach streamingowych płyta ma pojawić się po nowym roku.

Wersję fizyczną nabyć można wyłącznie na stronie www.pchamytensyf.pl

Tagi: 

o ja cie...
Nawiązania w tekstach do mitologii greckiej lub rzymskiej to, według mnie, najgorszy obciach. Cringe jak c.h.u.j. Kojarzy się z przerabianiem w piątej czy szóstej klasie podstawówki materiału z polskiego. Jest tyle kozackiej literatury, że wspominanie mitologii świadczy o bardzo wąskich zainteresowaniach artystycznych. Podobnie jest z wtrącaniem "mądrości" po łacinie. Żenada.
W
Na płycie są nie tylko nawiązania do mitologii. Poza tym Odysjeja to nie mitologia a już ty bardziej nie Ulisses ani Malloy. Tych nawiązaniu jest po prostu tak dużo. Zresztą większość literatury tej dobrej i wysokiej i nawet współcześnie odwołuje się do dorobku klasycznego. Zgadzam sie że płytkie nawiązania to cringe. Ale nie te biszowe Pozdro
KaBeeS
Nie jest już tak jak było na "Blady'm Król'u". Szkoda :/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>