Czołówka nowej fali polskiego trapu w posse-cut'cie z debiutu Pako

Pako z ekipy Gugu Gang rozpoczyna z przytupem promocję swojego solowego debiutu - pierwszy singiel to trapowy posse-cut, w którym biorą udział Aleshen, Asster, Miszel, Bary, Kosior, Frosti oraz Buffel!

"Pierwszy solowy album Pako z Gugu Gang zatytułowany „Dom Strachu” jest spisem przemyśleń, wspomnień i analizy dotychczasowych relacji w życiu artysty. Najmocniejszą stroną albumu jest jego tematyczna różnorodność i muzyczne zróżnicowanie, dzięki którym niektóre tracki usłyszycie w klubach, mocnych, trapowych domówkach, kolejne w aucie podczas długich tras, a jeszcze inne idealnie nadadzą się na spokojne, wychillowane wieczory" - czytamy w opisie. Razem z premierą wystartował preorder.

PAKO - DANSE MACABRE feat. Aleshen, Asster, Miszel, Bary, Kosior, Frosti, Buffel (prod. BAHsick)

Tagi: 

Kuciapens Kuciapnik
Boże co za syf
majster loko
"Aleshen, Asster, Miszel, Bary, Kosior, Frosti oraz Buffel!" co to są za typy w ogóle? Czołówka, a ja nie znam ani jednej ksywki. Kiedyś to czołówką był Peerzet, Raca, Rasmentalism, Tede, Brudne Serca, Mes, Bisz, etc.
Ninjago Kai
Taki fan starego rapu a nawet nie umiesz napisać poprawnie Pezet bo napisałeś "Peerzet" xD
LL
Dziecko jak nie znasz rapera o ksywie Peerzet to już twoja wina tylko Peerzet jest raper z Stalowej Woli a Pezet z Warszawy i ci raperzy się różnią ogólnie Peerzet nie sprzedał się jak Pezet
Anonim
Tede xd xd xd to ja już wolę tych miszelin itd.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>