Injury Reserve w Warszawie - wygraj bilety!

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-21 15:27 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Injury Reserve wracają do Polski z nową płytą, aby potwierdzić, że są jedną z najciekawszych ekip reprezentujących alternatywne i korzenne podejście do rapu. Grupa wystąpi w warszawskich Hybrydach 23 listopada. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Historia Injury Reserve to jedna z najbardziej poruszających opowieści współczesnego hiphopu. Po debiucie mixtapem “Live from the Dentist Office” w 2015 z miejsca stali się jednym z najgorętszych składów amerykańskiego undergroundu. Kolejne nagrywki umacniały ich tylko na pozycji prekursorów nowej fali, a festiwale na całym świecie walczyły o to, aby trio z Arizony zagrało na ich scenach. Świeżość, z jaką Injury Reserve rozbili grę alternatywnego rapu zachwyciła słuchaczy na całym świecie. Po wydanym w 2019 roku debiutanckim LP zatytułowanym po prostu “Injury Reserve” nikt już nie miał wątpliwości z jaką skalą hype’u mamy tutaj do czynienia.

W czerwcu 2020 wydarzyła się jednak tragedia, która wstrząsnęła zespołem - w wieku zaledwie 32 lat zmarł Stepa J. Groggs, jeden z dwóch raperów grupy. To wydarzenie nie tylko nie rozbiło składu, ale dało impuls do kolejnych działań. Injury Reserve, już jako duet nagrali featy do utworów m.in. Dos Monos czy Aminé, a niemal równo rok po tragedii serwują światu swoje drugie LP, promowane przez świetnie przyjęty singiel “Knees”.

Injury Reserve wrócą do Polski w ramach trasy promującej ich nowe dzieło, album “By the Time I Get to Phoenix“. Ich koncert odbędzie się 23 listopada 2022 w warszawskim klubie Hybrydy.

Chcecie wygrać wejściówki na ten koncert? Dla dwóch pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytania mamy podwójne zaproszenia!

1) W którym roku powstał zespół Injury Reserve?

2) W jakim nietypowym miejscu grupa nagrała swoje dwa pierwsze mixtape'y?

3) W którym roku Injury Reserve po raz pierwszy odwiedzili Polskę?

Odpowiedzi wysyłajcie na konkurs@popkiller.pl w temacie pisząc "Injury Reserve"

Injury Reserve - Jailbreak the Tesla (Feat. Aminé)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>