OKI, Gedz, Oliver Olson i Gibbs na soundtracku Need For Speed!

kategorie: Polska, USA, Gry, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-15 14:20 przez: Redakcja (komentarze: 3)

EA prezentuje ścieżkę dźwiękową Need For Speed™ Unbound. Pierwszy raz w historii serii gracze z całego świata będą mogli usłyszeć polskich artystów. Do A$AP Rocky’ego dołączą OKI, Gedz, Oliver Olson i Gibbs. Oryginalna oprawa dźwiękowa do najnowszej odsłony kultowych wyścigów ulicznych zawiera gwiazdy światowego i polskiego rapu. Skomponowana została przez francuskiego producenta muzyki elektronicznej i hip-hopu Brodinskiego. Specjalną rolę w grze odegra także światowa gwiazda rapu i mody A$AP Rocky.

Czas odpalić silniki i podkręcić basy. Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) i Criterion Games ogłosiły, że ich unikalna ścieżka dźwiękowa do Need for Speed™ Unbound ukaże się na całym świecie 2 grudnia. Soundtrack do gry o wyścigach ulicznych stworzyło grono najważniejszych artystów ze świata muzyki elektronicznej i hip-hopu: A$AP Rocky, Brodinski, SCH, Lous and the Yakuza, Alina Pash, Slikback, Villano Antillano, COUCOU CHLOE, Balming Tiger i Shirin David.

W ścieżce dźwiękowej usłyszymy także polskich artystów. To pierwsza w historii marki współpraca z rodzimymi twórcami, którzy dołączają do grona najbardziej bezprecedensowych artystów młodego pokolenia w showbiznesie. Gracze z całego świata, którzy będą przemierzali ulice Lakeshore, będą mogli poczuć prawdziwy uliczny klimat i zapoznać się z polską muzyką, dzięki oficjalnemu soundtrackowi do gry. W nim pojawią się OKI oraz Gedz z numerem „Siri” (na bicie Magiery) oraz Oliver Olson i jego „Tłoki”- z energetycznym beatem produkcji Gibbsa i motywem przewodnim nawiązującym do tematyki samochodów utwór doskonale wpisze się w koncepcję szalonych wyścigów i ulicznego stylu.

Dzięki bogatej ścieżce dźwiękowej Need for Speed, gracze na całym świecie mogą odkrywać nowych twórców driftując po ulicach Lakeshore. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii serii gracze będą mieli możliwość również dostosować swoje samochody za pomocą specjalnych oklein karoserii artystów występujących w soundracku.

A$AP Rocky zaprezentował swój nowy utwór "Sh*ttin' Me" w zwiastunie Need for Speed Unbound.

Artysta i ikona mody wraz ze swoją agencją kreatywną AWGE przygotowali kawałek specjalnie napotrzeby serii i będzie to ekskluzywnie licencjonowany kawałek w grze. Kawałek "Sh*ttin' Me" A$AP Rocky'ego wraz z teledyskiem zadebiutuje 2 grudnia. Na ścieżce dźwiękowej znajdą się również utwory innych artyści z AWGE jak: Kelvin Krash, slowthai, Smooky MarGielaa, Thoto i ICYTWAT oraz członków A$AP Mob – A$AP Ant i A$AP Ferg. A$AP Rocky pojawia się w grze jako lider trybu Rozróba, nowego trybu jazdy precyzyjnej z możliwością wielokrotnego powtarzania, w którym społeczność gromadzi się, aby przejąć część miasta, celebrując stylową jazdę.
Kiedy gracze nie słuchają młodych artystów, mogą zanurzyć się w oryginalnej multi-gatunkowej muzyce skomponowanej przez Brodinskiego, francuskiego producenta elektroniki i hip-hopu oraz założyciela francuskiej wytwórni Bromance Records. Brodinski nawiązał bliskie relacje z podziemną społecznością rapową w Atlancie i poświęcił swoją karierę mentorowaniu i promowaniu młodych, utalentowanych raperów z tego regionu. Jego kolaboracje z Tohji, JMK$ i Peewee Longwayem znalazły się również na ścieżce dźwiękowej Need for Speed Unbound. Oryginalnej oprawy Brodinskiego możecie posłuchać na Spotify od 2 grudnia.

Oficjalna licencjonowana ścieżka dźwiękowa Need For Speed Unbound obejmuje następujących artystów:
● A$AP Rocky - “Sh*ttin’ Me”
● Kelvin Krash
● Slowthai
● Thoto
● Smooky Margieela
● ICYTWAT
● Peewee Longway
● Tohji
● Slikback
● JMK$
● COUCOU CHLOE
● Lous and the Yakuza
● Cristale
● Shygirl
● Shirin David
● Bonez MC
● Kalush
● Grebz
● Alina Pash
● OKI
● GEDZ
● Oliver Olson
● ODZ
● Tropkillaz
● Sferra Ebbasta
● Higher Brothers
● Tkay Maidza
● The Synaptik
● Villano Antillano
● Kidd Kenn
● Poutyface
● Terror Jr
● Rico Nasty

Need for Speed Unbound pozwala graczom na całym świecie zasiąść w fotelu kierowcy i spełniać własne fantazje o wyścigach ulicznych, przechytrzyć policjantów i udowodnić, że mają to, czego potrzeba, aby wygrać The Grand, ostateczne wyzwanie wyścigów ulicznych w Lakeshore. Gra charakteryzuje się zupełnie nowym, unikalnym stylem wizualnym, łączącym elementy sztuki ulicznej z najbardziej realistycznie wyglądającymi samochodami w historii serii.

Need for Speed Unbound Standard Edition ukaże się 2 grudnia 2022 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem EA App, Origin, Steam i Epic Game Store. Członkowie EA Play Pro na PC będą mogli również cieszyć się nieograniczonym dostępem do Need for Speed Unbound Palace Edition od 29 listopada.

Need for Speed Unbound - Official Reveal Trailer (ft. A$AP Rocky)

Adam
To nie pierwsza w historii współpraca z rodzimymi twórcami. W NFS:Shift mogliśmy posłuchać Jamala
Anonim
Będą mogli usłyszeć jak ładnie kserują wielcy polacy.
anonum
słyszałeś kiedykolwiek giibbsa? jak nie to przesłuchaj...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>