Kizo reaguje na wersy O.S.T.R.'a: "Dostanie od nas zapas batonów"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-30 17:22 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Na okolicznościowym mixtape'ie O.S.T.R.'a "042 Requiem" dostępnym na trasie "120 minut z życia Tour" znalazły się wersy prześmiewczo zaczepiające Kizo i Young Leosię. Gdański raper szybko się do nich odniósł.

Na linijkę o tym, że od rapu lepiej wyszły mu batony odpowiedział również z dystansem, bowiem na jego fanpage'u znajdziemy wpis: "OSTR dostanie od nas zapas batonów na zimę wysłałbym tez płyty ale są tak ch**owe ze wszystkie zeszły :( A i jeżeli uważacie ze mnie "piecze dupa" jesteście idiotami :) bardzo lubię Adama i go pozdrawiam super ze lubi produkty Kizzersa"

***

Skepta odbiera Popkillera i dziękuje polskim fanom!

Tagi: 

Dystans
Dystans jest tu mile widziany bo to że Adam nie lubi rapu Kiza nie oznacza że go nie szanuje. Pozdro dla obu i pamiętajcie dystans.
Oscarpsch
z tym, że Kizo nie robi Rapu
Anonim
To super tylko tak się składa że zenkowi z tvp też wszystkie płyty zeszły.
90'S
Jestem fanem O.S.T.R. od czasów Obóz TA nigdy nie zawiodłem się na jego twórczości uwielbiam jego wszystkie płyty wręcz jestem jego psycho fanem no przesadziłem z tym ale złego słowa na niego nie powiem właśnie przesłuchuje jego mixtape na razie jest Zajebiście jutro u mnie ma koncert na bank jestem na nim mam jego ostatnią płytę Instrukcję Obsługi Świrów jego książkę Brzydki Zły i Szczery do tej pory nie przeczytał jej biorę to na klatę wiadomo czas praca rodzina ale nadrobię to O.S.T.R. zawsze masz szacunek u mnie a jeżeli o te wersy do kiziopizio i leosi to O.S.T.R. mam rację nawinął to co się mu nie podoba i jest mi też nie podoba się kiziopizio i leosia itp. Pozdro O.S.T.R..
Mundurowi nie potrafią pisać.
A po polsku dasz radę?
Boossssssss
Kizo i peosia co co kur jest jakiś pop atak nie hip hop pod który próbuja się podczepić
Kultura
No i z kulturą i z szacunkiem da się jakoś, ma u mnie plusa jeden i drugi
Fatman
Dobrze niech im wszystkim ciśnie
Anonim
Miło, że Osry zareklamował batony Kizowi, w dodatku za darmo.
Sunz of man
Ostremu kasa się kończy?Nie idą warsztaty z hip hopu?Boli go fame Kiza I Leosi?Żenujący jak zawsze.Idz Adam reklamuj dalej gierki albo canal plus i wstydu oszczędź.
SE1R.ONE
Sunz rozumiem że teraz to się opiera wszystko na afrotrapie jeśli chodzi o beat przekaz jest średni ale to co kurwa young leosia robi to totalne gowno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>