DJ Decks zapowiada numer z Matą: "Życzę każdemu takiej zajawki"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-28 21:41 przez: Jan Stokowski (komentarze: 10)

DJ Decks odsłania kolejne karty z nadchodzącego "Mixtape vol. 8" - jak się okazuje na albumie pojawi się Mata!

"Michał to naprawdę spoko gość. Życzę każdemu takiej zajawki na robienie muzyki jak Mata" - napisał poznański producent, a w komentarzach zalecił poczekać na efekt końcowy. Co powiecie na takie połączenie? Przypomnijmy, że Mata rapował o słuchaniu Slums Attack w swoim singlu "Tango".

Tagi: 

Qty
Mata to żenada.
Hahaha
Decks robi wszystko poza dobrą muzyką.Na mix tape 7 zapłacił zagranicznym podupadłym gwiazdą,teraz bierze popowych łaków.Chłop kąbinuje jak jeszcze coś zarobić.
Kl@un Szyderca
No nie pierdol ziomek. Mixtape 7 jest muzycznie bardzo dobry. Że to podupadłe gwiazdy? Z perspektywy gimbusów oraz nastoletnich słuchaczy a.d.2019 pewnie tak. Ale nie dla ludzi, którzy słuchali hip-hopu w latach 90., tak jak Decks. To po prostu legendy, osoby których się wtedy słuchało z kaset i nikomu do głowy by nie przyszło że kiedyś będą na polskiej płycie (czy nawijać do twoich produkcji, w przypadku Darka). Goście naprawdę dali dobre zwrotki, przynajmniej w większości. I zdecydowanie wolę posłuchać ich niż jakichś współczesnych tęczowych drillów, którzy teraz są popularni. Jak zwykle za to nie dowieźli polscy raperzy (kolejny przypadek, jak "Równonoc" Donatana), zwłaszcza ci z młodszego pokolenia. Dużo jakiś łaków i nołnejmów znanych nie wiadomo skąd i uj wie skąd on ich wytrzasnął. A Mata? Zawsze na nie, no nie. To jakiś kabareciarz a nie raper.
90'S
I z tym komentarzem muszę się niestety zgodzić to co napisałeś w pełni się zgadzam.
Hahaha
Też słuchałem ich w latach 90.Podupadłe nie dla gimbusów. Nawet w stanach nie są już słuchani.Wystarczy zobaczyć ile osób bywa na ich koncertach,ilu mają słuchaczy. W Polsce to nadaj gwiazdy.
Kl@un Szyderca
Uważam, że musimy na to popatrzeć w perspektywy tego, kto na takie koncerty obecnie chodzi. Głównie nastolatki, które słuchają czego innego - co już ustaliliśmy. Ci goście nawijają dla swoich rówieśników, dla obecnych 40- i 50-latków, dla tych, którzy ich słuchali za dzieciaka a nie dla obecnej młodzieży. A ile z takich osób nadal regularnie biega na koncerty? Mając na co dzień miliard zajęć i obowiązków. Poza tym będąc raz na czyimś koncercie niekoniecznie masz ochotę iść znowu. Więc siłą rzeczy nie ma tłumów aby po raz któryś tam pójść zobaczyć The Beatnuts.
90'S
I znowu muszę się z tobą zgodzić chociaż na koncert The Beatnuts bym poszedł bo nigdy na ich koncercie nie byłem a szkoda a w Stanach jak się nie mylę ludzie słuchają tego co jest na topie czyli g.wno obym się mylił chociaż widać listę Bilboard jak ostatnio przeglądał to naprawdę nie ma co liczyć na jakieś konkretne numery.
Patryk
Zajawki. Wtf, niech się nie ośmiesza. Szacunek ludzi ulicy :d
Anonim
Szacunek ludzi ulicy, czyli kogo? Żuli spod Żabki, mefedroniarzy, czy dziesioniarzy?
Tomek stara gwardia
Słabe. Pierwszy Mixtape Decksa nad zakupem którego będzie się trzeba zastanowić. Szkoda bo mam wszystkie od pierwszego ale z szacunku do Decksa pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>