DJ Decks zapowiada singiel z potężną obsadą

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-23 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)
fot. Mateusz Lewandowski

DJ Decks pracuje obecnie nad "Mixtape vol. 8" i jak widać nie zamierza spuszczać z tonu po mocarnie obsadzonym "Mixtape vol. 7" - przypomnijmy, że za tamten projekt odebrał nagrodę #dowhatmovesyou na gali Popkillery 2021. A co czeka nas tym razem?

W ten weekend Decks kręcił klip z ekipą 9LITERFILMY. Obsada pierwszego singla każe nam oczekiwać soczystego i mięsistego rapu. W numerze pojawią się... Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty, Ero, VNM, Hinol PW i Kabe! Połączenie pokoleń, w którym raperów łączy jedno - pazur i charakter. Czekamy na efekty!

Nagranie skomentował też Kasta, który kiedyś skonfliktowany był ze Slums Attack: "No cóż, rozbrat z nagrywaniem był długi. Za to szacunek między nami nadal. Wyjątkowa sytuacja - ja i Dj Decks razem? Kto by pomyślał?! Kawałek w tym składzie?! Kto by pomyślał?! Cieszę się z tego spotkania, kultura hip hop i rap w nas wciąż żyje"

Masakra
Pyskaty, Ero, VNM i...Kabe Metallica, Iron Maiden i Zenon Martyniuk Trzeba było jeszcze Miłego ATZa dać jakby łaków brakowało
90'S
No dla mnie jest naprawdę ok ale po co ten Kabe mi tu nie pasuje ale to już decyzja Dj Decksa.
CNN
Nie takich łaków Decks już zapraszał na swoje mix tapey.Magiera też miał paru hip popowców na swoim debiucie.Muszą brać młodych ,żeby coś zarobić na sprzedaży cd.Kabe nie gorsze gównianą od vnm

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>