Mor W.A. wróciła! Singiel i preorder pierwszej płyty od 15 lat

video
dodano: 2022-09-23 16:42 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Pamiętacie takie numery jak "Idź za ciosem", "Dla Słuchaczy" czy "B.S.N.T."? Dokładnie 22 lata po premierze debiutanckiego klasyka, Mor W.A. powraca z singlem zapowiadającym nowy album pt. "Vademecum".

23-go września 2000 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu pt "Te Słowa Mówią Wszystko", a dziś - w rocznicę tej premiery - startuje preorder wyczekiwanego "Vademecum". Co ważne nowa płyta Mor W.A. została zarejestrowana w pełnym składzie, a więc z udziałem Wigora, Łyskacza i Pepera. Spotkania po latach w studiu Morwa wykorzystała do maksimum, co zaowocowało mocną dawką świeżej rapowej energii.

Pierwszą odsłoną planowanego na grudzień wydawnictwa jest klip do utworu "Dobrze nas zapamiętaj" z gościnnym udziałem od zawsze wspierającego grupę Młodego Łyskacza. Klip zawiera unikalne fragmenty koncertowego show Historia Polskiego Hip-Hopu stworzonego przez Jimka i gości, oraz archiwalne nagrania koncertowe Morwy sprzed lat.

Warto też podkreślić, że w preorderze dostępny jest wyjątkowy 5-płytowy "Vademecum box", czyli specjalne wydanie wszystkich dotychczasowych albumów składu w oryginalnej szacie graficznej ("Te słowa mówią wszystko", "Morwa Drzewo", "Dla Słuchaczy", "Uliczne Esperanto" i nowe "Vademecum"). A wszystko to w stylowym kolekcjonerskim boksie, zaprojektowanym przez doświadczonego grafika i designera Grzegorza Forina Piwnickiego. Kolejne single już niebawem - bądź na bieżąco i obserwuj morwowe social media:

Mor W.A. "DOBRZE NAS ZAPAMIĘTAJ" ft. Młody Łyskacz, prod. meekaybeats, cuty DJ DEF

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>