Małpa: "Freakfight? Robienie przypałowej rozrywki to nie dla mnie"

Małpa odpowiedział na serię pytań od fanów w ramach Q&A. Odniósł się m.in. do kwestii występowania na freakfightowych galach.

"Życie nauczyło mnie by nigdy nie mówić nigdy natomiast teraz zdecydowanie nie. Robienie przypałowej rozrywki to nie dla mnie. BTW zabawni są ci, którzy swój udział w walkach usprawiedliwiają 'chęcią sprawdzenia się w oktagonie'. Obecnie prawdopodobnie w każdym mieście powiatowym organizowane są amatorskie zawody MMA i jeśli ktoś faktycznie chciałby robić to dla sportu to mógłby to robić tam. Jeśli natomiast robi to dla kasy to powinien mieć jaja by o tym powiedzieć bo nie ma nic złego w chęci zarobienia. Jest natomiast coś złego we wciskaniu ludziom bajek i dopisywaniu do tego jakiejś głębszej filozofii o pracy nad sobą" - mówi Małpa.

Raper opowiedział także o najciekawszej ostatnio czytanej książce, winylowym wydaniu swojej nowej płyty czy podejściu do fanów. Zdradził też, że pisze już teksty na nowy album, więc płyta powinna ukazać się szybciej niż ostatnia.

Poniżej znajdziecie screeny z Q&A, przypominamy też, że już jutro Małpa zagra w Szczecinie obok Kalibra 44, O.S.T.R.'a, Łony i Webbera oraz Grubego Mielzky'ego na zamykającym lato Hip-Hop Festiwalu Szczecin Park Edition.

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>