25 lat splasha! - zapowiedź urodzinowej edycji i oficjalne aftermovie

splash! 2022 | Official Festival Aftermovie

25 lat splasha! - to 25 lat wpływowych hip hopowych momentów, międzynarodowych rapowych spotkań szkolnych, niesamowitych występów na żywo, imprez i moshpitów. To trzeba uczcić! Minęło ćwierćwiecze od kiedy splash! festival został zorganizowany po raz pierwszy w Chemnitz. Największy i najbardziej popularny hip hopowy festival w Niemczech odbędzie się natomiast od 6. do 8. lipca 2023 roku w Ferropolis. Przedsprzedaż biletów na urodzinową edycję splash! 2023 rozpoczyna się już dziś.

Wspólnie z fanami organizatorzy chcieliby godnie świętować 25-lecie splasha! na największej hiphopowej imprezie. Równocześnie będzie to początek historii drugiego ćwierćwiecza legendarnego festivalu: nigdzie indziej w Niemczech historia hip hopu nie pisała się jak tutaj, żadnemu innemu eventowi nie poświęcono tylu wersów i kawałków. Dlatego również w 2023 roku rozbijemy namioty w “Mieście z Żelaza” na corocznym hiphopowym spotkaniu szkolnym. Przygotujcie się na największe festivalowe urodziny wszechczasów! Masa niespodzianek, najwięcej szaleństw, pełno moshpitów i jak zawsze chory line up najbardziej wpływowych niemieckich i międzynarodowych raperów/raperek.

Równocześnie prezentujemy oficjalne aftermovie tegorocznych edycji splasha! 2022 RED i BLUE: audiowizualne upamiętnienie dwóch legendarnych weekendów festivalowych, na których bawiło się ponad 50.000 fanów rapu. Międzynarodowe gwiazdy takie jak A$AP Rocky, Roddy Rich czy Lil Uzi Vert występowali wspólnie z takimi niemieckimi artystami jak badmómzjay, K.I.Z, Juju czy Ufo361. Aftermovie sprawia już teraz, że tęsknimy za Ferropolis i już nie możemy doczekać się 25. urodzin ulubionego festivalu Twojego ulubionego rapera.

Jeżeli nie chcecie tego przegapić, pospieszcie się, bo pierwsza pula biletów jest bardzo limitowana. Karnety Early Bird są dostępne u naszego partnera DICE w cenie 159,95 euro. Oczywiście wszelkie dodatki takie jak Glamping czy Car Camping są również dostępne. Zalecamy zarejestrowanie się w DICE jeszcze przed kupnem biletów i ściągnięcie aplikacji DICE w App Storze lub Google Play. Aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów, zakupione bilety zostaną zapisane w aplikacji DICE.

splash! Festival 2023
06.-08. lipca 2023
Ferropolis, Niemcy
#splashfestival
splash-festival.de

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>