DeNekstBest z grupowym projektem "Młyn"! Info i single

dodano: 2022-07-09 09:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Weź bandę zdolnych ludzi, dodaj szczyptę humoru, kilka butelek alkoholu, 5 studiów, zamknij szczelnie na 5 dni i porządnie zmiel - tak właśnie powstał najnowszy projekt z pod szyldu DeNekstBest, czyli Projekt MŁYN. Ten album to połączenie 12 kompletnie innych brzmieniowo utworów.

Od trapowych sztosów, po gitarowe ballady, kozackie posse cuty nagrane w samochodzie, czy storytellingi mrożące krew w żyłach. Z takiego połączenia mogła wyjść tylko najlepsza mąka w kraju. Ten przepis można powtórzyć tylko raz. VNM, Fontam, Szymon_C, Gverilla, K-Leah, Toster, Veri, Emil Blef, Niko czy Tomson za mikrofonem, wszystko zgrabnie zebrane na podkładach od DrySkulla, PMBTZ, Janga czy SurfAir'a, okraszone skreczami od Dj'a Chederac'a.

Otrzymaliśmy już dwa single z tego projektu - bangerowe "Krzywe Miny" nagrane w składzie VNM, Gverilla, FonTam, Veri, Tomson oraz "Mam dość", gdzie Gverilla, Żyt Toster, Szymon_C i Veri opowiadają o frustracji obecną rzeczywistością.

Preorder

VNM, Veri, FonTam, Tomson, Gverilla - Krzywe Miny (prod. Szymon_C & Janga, cuts: DJ Chederac)

Veri, Szymon_C, Żyt Toster, Gverilla - Mam Dość (prod. DrySkull)

Garnek
nie jestem w stanie zrozumieć 90% słów a to nawet nie jest na tyle przyjemne żeby mieć to gdzieś. może jednak trzeba było zostawić te kilka butelek alkoholu na inną okazję. vnm, byłeś wybitnym raperem w podziemiu, co się stało?
immortal technique
Jak to co się stało? Trafił do "śmietanki" sceny i stracił wyrazistość, charakter, cięty styl, melodyjność, głód - wszystko

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>