Bedoes apeluje do Oliwki Brazil i Young Multiego: "Pogódźcie się"

Bedoes zwrócił się do Oliwki Brazil i Young Multiego, którzy ostatnio zaangażowali się w gorącą wymianę zdań. Raper zaapelował o to, by oboje pogodzili się ze sobą.

"Oliwka Brazil, Young Multi pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super scenę i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.
Do wszystkich młodych artystów – mamy tych samych hejterów. Ci sami ludzie podcinają nam skrzydła. Mogą nam się nie podobać swoje numery wzajemnie, mogą nam się różnić podejścia, ale edukujmy się i pomagajmy sobie. Tłumaczmy sobie i rozmawiajmy ze sobą. Ja już dawno pogodziłem się z Żabsonem mimo, że mieliśmy sobie oboje różne rzeczy do zarzucenia, ale to naprawdę nie ma sensu. Całe życie będziemy robić muzykę, będziemy występować na tych samych festiwalach. Ciągnijmy się w górę i pomagajmy sobie, bo tylko tak polska scena ewoluuje" - napisał na swoim Instastory Bedoes, oznaczając oboje. Póki co ani Oliwka ani Multi nie odnieśli się do apelu.

Poniżej screeny wpisu członka 2115.

Galeria

Rmc
Bedi nie dzielić ma a łączyć Hasztag one love
Lil sqqa
Żenada, on to się w ogóle nie powinien odzywać po swoich przypalowyxh akcjach...
15Rachel
Najpierw ty pogódź się z Filipkiem, Borys.
szast_prast
bedoesie ty hipoktyto największy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>