Oliwka Brazil ostro o Young Multim, ten szybko odpowiada

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-17 21:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 13)

W sesji Q&A na swoim Instagramie Oliwka Brazil ostro wypowiedziała się na temat Young Multiego i jego streamów z reakcjami na rapowe kawałki. Ten szybko odniósł się do komentarza.

"Szczerze nie znam i nie chcę poznać, chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na mojej muzyki. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie zacznie robić „muzykę”, bo to gówno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki" - napisała Oliwka na swoim Instastory.

Multi odpowiedział kilkunastominutowym komentarzem na swoim streamie, gdzie powiedział m.in.: "Mam za sobą trasę koncertową którą sam sobie organizowałem, a tobie label organizuje koncerty po jakichś wioskach, w których ludzie krzyczą ci, byś zeszła ze sceny. Nie wiem czy to jest sukces, ale może w twojej definicji tak.
Ciekawe jak poradziłabyś sobie gdyby label Ci wszystkiego nie ogarniał. Co by się stało, jakbyś na przykład musiała wysłać sama numer do mixu. Bo twoje stare rzeczy brzmią, jakbyś to nagrywała jakimś mikrofonem wypierdzianym za pięć złotych z Biedronki."

Pełne video z komentarzem znajdziecie poniżej, a pod nim screen z wypowiedzią Oliwki.

MULTI WYJAŚNIA OLIWKE BRAZIL *mocne*

Galeria

Olifkaparagwaj
To pudełek czy portal o tematyce hiphop?
Pudelek HipHop
od dawna jest to bardziej pudelek. Właściciele wiedzą trochę o marketingu i o tym, że gównoburze i promowanie czegoś, co koło hip-hopu nie stało, przyciąga małolatów. Wybrali już dawno i żadne akcje typu "Popkillery" nigdy tego nie zmienią. Każdy ma swoją cenę, oni już ustalili ją dawno. Nie jest zbyt wygórowana, ale albo ambicje, albo przetrwanie ;)
Mateusz Natali

Szkoda tylko, że gdy puszczamy np godzinny wywiad z Propem Dylanem czy recenzję Roberta Glaspera to wszyscy obrońcy klasycznego hip-hopu narzekający na Pudelka nagle wyparowują i pod artykułami jest 0 komentarzy :) Najlepiej narzekać, że czegoś nie ma, ale gdy już jest to się okazuje, że zainteresowania brak.
https://www.popkiller.pl/2022-05-08%2Cprop-dylan-wywiad-wiez-z-promoe-lo...
https://www.popkiller.pl/2022-04-30%2Crobert-glasper-black-radio-iii-rec...

szast_prast
W sedno. Najgorsze co można zrobić to próbować dogodzić tym millenialsom bez własnego zdania
90'S
No ja mogę się z tobą tu nie zgodzić Mateusz jeżeli chodzi o recenzję albumu Roberta Gasplera to osobiście go odsłuchałem wczoraj dwukrotnie i moja osobista skala 1: 10 pełna dyszka na dniach napiszę komentarz swój jeżeli chodzi o godz wywiad z Propem Dylanem jeszcze nie obejrzałem go ale nadrobię to i dodam komentarz swój po prostu brak mi czasu wiesz praca itd. ale jeżeli chodzi ten news to muszę się zgodzić po jakiego H dajecie tutaj takiego newsa czy to coś ma wspólnego z rapem dla mnie osobiście NIE. Więc pytam się osobiście dlaczego dajecie takiego newsa na portalu o pojętej tematyce HH.
Komsi
To dobrze, że robicie portal o hip hopie dla kliknięć a nie z zajawki
MPK
Dwa łaki kłócą się o to kto jest gorszym łakiem…takie czasy
Wilkołak
Pudelek:) Zamiast popkiller lepiej brzmi mainstream sucker lub dick rider:)
Anonim
I dobrze powiedział, łoliwka to niech najpierw redukcje zrobi potem się odzywa.
15Rachel
Nie że jestem za Multim, ale Oliwka Bitch sama siebie wyjaśniła tym Stories.
Take fun
Ej ziomy jak nie macie milionowych wyświetleń to się lepiej nie wypowiadajcie źle na temat pani oliwki bo będzie problem :) ;) :) :) :)
OliwkaPortugalia
Oliwka straci na tym mega wizerunkowo. Zresztą w jej przypadku da się upaść jeszcze niżej gdzie jej teksty to "pluje na maczuge potem dusze i połykam'?
janter90
Hehe uśmiałem się z tego newsa. Teraz ustawcie walkę na fame mma a już w ogóle będę płakał ze śmiechu :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>