Co dalej z Quebonafide? Nowe wieści i nowy singiel!

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-05 18:14 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Quebonafide zapowiadał, że po zakończeniu trasy "Psycho Relations" będzie miał dla fanów nowe wieści. No i są - otrzymaliśmy dość obszerne oświadczenie z kilkoma zaskakującymi fragmentami, a także utwór, który można było usłyszeć na finał koncertów z trasy.

"Wieści, wieści, wieści

Jest ich całkiem sporo, więc skupmy się dzisiaj na dwóch najważniejszych dla mnie komunikatach.

Postanowiłem sprzedać część moich udziałów wytwórni QueQuality. Udziały trafiły w najlepsze ręce - mojego wspaniałego wspólnika Dawida Szynola, któremu korzystając z okazji chciałem bardzo podziękować za wsparcie i pełne zaangażowanie nie tylko w projekcie wytwórni, ale również w wielu moich solowych oraz prywatnych sprawach. Wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc.


Od długiego czasu nie czuję się wydawcą i zdecydowanie wolę skupić się na swoich własnych poczynaniach, których mam w planie całkiem sporo. Oddanie kontroli nad QueQuality mojemu wspólnikowi jest według mnie rozwiązaniem „fair” w stosunku do wszystkich. Dawid Szynol nadal pozostaje moim menadżerem, w tej kwestii nic się nie zmienia.

Prezentowany singiel „Refren trochę jak Lana Del Rey” jest jednym z kilkunastu utworów, które powstały w okresie po wydaniu "Romantic Psycho". Nie chcę składać deklaracji, że to być może jeden z ostatnich singli Quebonafide, ponieważ zeszłe 24 miesiące spędziłem głównie na spotykaniu się z zagranicznymi artystami oraz producentami i robieniu muzyki, więc całkiem sporo się tego uzbierało.. Nie mam na ten moment pomysłu na to, w jakiej formie mógłbym opublikować nagrane numery i nie za bardzo potrafię to ubrać w coś sensownego, więc najprawdopodobniej będziemy je publikować w luźnej, mixtape’owej, nieco niechlujnej formie.

Jeżeli chodzi o dalsze ruchy Quebonafide - nie mam w planach niczego związanego z muzyką jako ta postać, być może w przyszłości się to zmieni. Trasa koncertowa, którą zagraliśmy faktycznie była ostatnią trasą koncertową. Nie jest moim definitywnym pożegnaniem ze sceną ponieważ planuję dalej - hobbystycznie uprawiać performance i w tej sferze mam jeszcze kilka marzeń. Koncertów jako Quebonafide - poza kilkoma letnimi oraz finałowym, póki co dalej ukrytym w naszej rozpisce raczej bym się nie spodziewał. Myślę, że więcej wyjaśnień przyniesie ten finał finałów. Tak jak pisałem wcześniej: od września zamierzam rozpocząć studia medyczne, poświęcić się pracy naukowej, produkcji zdrowej żywności oraz konceptowi MISS TI 蒂小姐, graniu na pianinie i przede wszystkim sklejeniu całego tego konglomeratu pozycji w całość. Mam nadzieję, że długość tego komunikatu Was nie przeraziła, bo mam wrażenie, że to jeszcze nie jest wszystko. Dziękuje Wam bardzo. Quebo"

PS. Przypomnijmy, że wczoraj natomiast Que jako Jakub Grabowski wystąpił na Festiwalu Masła w Lubochni - relację z tego wydarzenia będziemy mieli dla Was jeszcze dziś wieczorem.

Quebonafide - Refren trochę jak Lana Del Rey

Tagi: 

Co???
A w dupie z nim. Co z tą polską? Wszyscy MC omijają ten kraj na swojej trasie koncertowej. Porażka po całości. Trzeba jeździć do Niemiec/Holandii /ostatnio Praga(fajny koncert Nasa, ale bez szału jak na niego). Ciekawsze było zwiedzanie miasta.
Anonim
Nas w Wwa grał
Co?
Nooo masz rację. Nawet nie wiedziałem. Nigdzie nie wyskoczyło mi na necie, że Nas będzie w Pl, tylko, że w Pradze.
Anonim
Miałem to samo dowiedziałem się już po fakcie u. Kogoś na instagramie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>