Kacper HTA opowie o depresji i problemach ze zdrowiem

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-26 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Kacper HTA przeżywa ciężki okres w życiu prywatnym, czego nie kryje przed słuchaczami. Opowie o tym na kolejnym albumie, co zapowiedział w osobistym wpisie.

"Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a ostatnie 2 lata w większości całe nie były na pewno po mojej. Ciągle problemy ze zdrowiem hamowały moje ruchy muzyczne i mimo, że ostatni album wydałem równo rok temu to czuję jakby to była cała wieczność.
Zawsze puszczałem Wam 2 płytki rocznie czy solo czy w zespole i czułem, że i tak mógłbym więcej, a dziś rynek muzyczny zmienił się o 180 stopni, wszystkiego jest dużo,działa bardzo dynamicznie i trendy są zupełnie inne. Dodatkowo wieczne problemy ze zdrowiem przez które moja waga waha się w kółko +/- 10 kg w ta i z powrotem i akcja z uszami, która doszła na ostatnie 3 miesiące przez co siedzę jak na szpilkach bojąc się, że to moja ostatnia płyta...
Los testuje nas całe życie i o tym na tej płycie Wam opowiem.
"Ostatni list z tonącego pokładu" to płyta na której poruszę m.in. tematykę depresji, stanów lękowych ale nie po to byś się powiesił tylko byśmy razem sobie z tym poradzili i zrobili jeszcze dużo kozackich rzeczy. Świat potrafi być piękny tylko czasem trudno o tym pamiętać. Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie. Razem to jakoś dźwigniemy " - czytamy.

Życzymy Kacprowi dużo zdrowia i czekamy na album!

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>