"Donda 2" już w sieci? Kanye publikuje nowy album

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-02-25 13:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Kanye West wypuścił szesnaście utworów z "Dondy 2". Projekt zatytułowany "V2.22.22 MIAMI" jest dostępny do odsłuchu tylko przez Stem Playera.

Na razie nie wiadomo czy w przyszłości pojawi się więcej kawałków. Te, które teraz zostały udostępnione, są surowymi wersjami piosenek, jakich ludzie mieli okazję posłuchać na listening party w Miami 22 lutego. Części tracków z tamtej setlisty zresztą brakuje. Mowa np. o "Mr. Miyagi" z Playboi'em Cartim. Producentem wykonawczym "Dondy 2" ma być Future, a krążek zawiera gościnne udziały takich artystów jak Migos, Jack Harlow, Soulja Boy, Travis Scott, Don Toliver, Baby Keem, XXXTentacion i inni.

Płyta nie pojawi się na serwisach streamingowych. Będzie dostępna tylko i wyłącznie na odtwarzaczu Westa Stem Player, którego cena wynosi obecnie 200 dolarów. Kanye poinformował ostatnio, że Apple zaproponowało mu umowę na 100 milionów dolarów. Jednak ten ją odrzucił i wybrał własną platformę. 23 lutego zostały udostępnione tylko cztery utwory: "Security", "Pablo", "Open Road" i "We Did It Kid".

Pełna lista dostępnych piosenek:

01. True Love
02. Broken Road
03. Get Lost
04. Too Easy
05. Flowers
06. Security
07. We Did It Kid
08. Pablo
09. Louie Bags
10. Happy
11. Sci Fi
12. Selfish
13. Lord Lift Me Up
14. Keep It Burning
15. City of Gods
16. First Time in a Long Time

BoomBap 90
Nie słyszałem jeszcze ani Dondy ani Dondy 2 ale dziś słyszałem nowy album Krs One'a - I M A M C R U 1 2 dla mnie osobiście album Zajebisty jak zawsze dobry stary Krs One i to jest moje osobiste zdanie.
BoomBap 90
Właśnie jestem po trzykrotnym przesłuchaniu Dondy Kanye'go i w mojej skali 1:10 daje 3 wolałem pierwsze albumy Kanye'go teraz to co robi nie ma za bardzo nic wspólnego z rapem jeszcze nie słuchałem Dondy 2 ale pierwsza Donda zawiodła mnie szkoda lepszy już nowy album Krs One'a i to jest moje osobiste odczucie wobec tego albumu i nie wiem czy jeszcze Kanye'go nazywać raperem czy też artystą chyba wolę drugie określenie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>