Sobota: "Nie wierzcie raperom typu Sentino, że jak nie masz pieniędzy to jesteś nikim"

Sobota w trakcie rozmowy przed galą Prime MMA, na której wystąpi pokusił się o apel do młodych słuchaczy, inspirujących się przekazem raperów:

"Nie wierzcie k*rwa tym raperom typu Sentino, że jak nie masz pieniędzy to jesteś nikim. Jak nie masz widoku ładnego za oknem to jesteś k*rwa nikim. Nie wypi*rdalajcie do Niemiec na truskawki, bo nie jesteście z ch*jowej puli genetycznej. Jesteście zajebistymi, dumnymi Polakami. Mamy taką dumną historię i kontynuujmy ją. Wy jesteście kwiatem tego wszystkiego, żeby to kontynuować, ja niestety nie" - mówi szczeciński raper w rozmowie z Realnews.

Pełną rozmowę znajdziecie poniżej, powyższa wypowiedź pojawia się w 9:30. Przypomnijmy, że Sobota i Sentino w ubiegłym roku wymienili szereg ostrych wiadomości.

SOBOTA: NIE SŁUCHAJCIE TAKICH RAPERÓW JAK SENTINO!

Tagi: 

Elodero
Sentino to pała nie wiem jak można słuchać takiego dzbana?! :/
maslooo
+1
Ishdidj
No mam nadzieje, ze słuchacze rapu o materializmie i konsumpcjonizmie potrafią odróżnić ich przechałki nad normalnym życiem i jego celem. Każdy człowiek jest sobie równy i ma wiele cennego w sobie. No nadzieja umiera ostatnia, więc...
krkTSW
Rap jest o życiu, ale powinien też nieść wartościowy przekaż. Jeżeli ktoś promuje pseudo zasady z ulicy czyli brak zasad, ślepe dążenie do bogactwa czy używki to żaden z niego raper. Farmazony o motywowaniu taką muzyką należy wsadzić w bajki. Jak bardzo kultura schodzi na psy widać po muzyce takich pseudo artystów jak Kizo, ekipa Malika, Sentino i innych discopolorapowcach.
LLL
Dobrze powiedziane! Dodałbym, że wartością człowieka są jego umiejętności i to jak są cenne dla innych ludzi. Większość tych raperków poniża zwykłych ludzi pracy, ale sami nie są tak dobrzy w tym co robią jak krzyczy ich EGO
Żabka
Warto dodać również całe (bez dyskusji proszę) step records oraz foliarzy typu kali wlodi itd. Oni są jeszcze gorsi niż jakiś sento czy Ci promujący bogactwo na siłę.
Anonim
Foliarze ty wyjdź z neta przewietrzyc głowę bo skończysz jak Twój idol odkleiony sebek ze schizofrenią
rfefef
To, że pieniądz rządzi światem to jedno. Ale ludzie o takich poglądach, że jak nie masz kasy jesteś nikim to najgorsze szumowiny. Bo co za tym idzie przekładają luksus i dobra materialne nad miłość rodzinę i bliskich. Więc gdy będzie okazja zajebać wujkowi spadek, to go zajebie. A jakby mu dali topór, żeby odrąbać komuś łeb za parę melonów to zdesperowany też się tego dopuści. Taka Historia Magbeta.
ty dzbanie
magbeta ta?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>