Łajzol i JWP/BC kleją wersy na “Super Glue” - singiel z "Łajzol Serious"

Mało kto tak dobrze klei słowa z bitem jak JWP/BC. Chemia w tym zespole jest wyczuwalna od lat i nie słabnie nawet gdy poszczególni jego reprezentanci realizują się solowo. Najlepszym tego przykładem jest drugi singiel zapowiadający debiutancki album Łajzola, który dokładnie 18 marca ukaże się nakładem labelu 2020.

Wyprodukowany przez Szczura “Super Glue” to kolejna odsłona wyczekiwanej płyty “Łajzol Serious”. Preorder krążka - wraz z albumowym merchem - jest już dostępny na stronie http://www.lajzol.pl. Nowy singiel mówi o sile przyjaźni, którą scementowały długie lata muzycznej i osobistej zażyłości. To kontynuacja wciągającej historii znanej nam chociażby z albumu “Koledzy”. Jak doskonale słychać ani gospodarz ani jego goście nie powiedzieli w tej materii jeszcze ostatniego słowa.

Łajzol - Super Glue feat. JWP/BC (prod. Szczur)

Mobb Deep
Moim skromnym zdaniem JWP jest najlepszą ekipą w Polsce(może poza K44) . Ale ten kawałek za cholere mi nie podlazł.
Waldemar
>Najlepsi w polsce >K44 Wybierz jedno. Hopie, jak Ty wpadłeś na coś takiego w ogóle? Jak chcesz porównywać ekipę z prehistorii? Przez pryzmat czego? Chyba że trollujesz, to nawet troche się nabrałem :) To tak jakbyś porównywał Schumachera z Hamiltonem. Owszem, to formuła 1, ale jeden jeździł 20 lat temu, a drugi jeździ współcześnie i stwierdzenie, że jeden z nich jest najlepszy po prostu nie przystaje. Ten sentyment pogrąży nas wszytkich już nie tylko muzycznie...
90'
4 / 10 .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>