Łajzol nadciąga z solowym debiutem! "Łajzol Serious"

video
dodano: 2022-01-19 14:23 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Nowa twarz w wytwórni 2020, a zarazem jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt w polskim rapie. Ostatni z reprezentantów składu JWPBC bez solowego krążka na koncie odpala preorder albumu “Łajzol Serious” i atakuje tytułowym singlem. Solowy debiut współtwórcy Jetlagz ukaże się dokładnie 18 marca.

Ta wiadomość z pewnością zelektryzuje wielu fanów rodzimego hip-hopu. Po wielu latach bardzo płodnej i efektownej działalności w ramach kolektywów JWPBC i Jetlagz, Łajzol ukończył wreszcie prace nad solowym debiutem. Jak podkreśla sam artysta zatytułowany przewrotnie “Łajzol Serious” to najdojrzalszy i najbardziej przemyślany album w jego dorobku. Pierwszy przedsmak zróżnicowanej. słodko-gorzkiej zawartości krążka to tytułowy singiel wyprodukowany przez Matiego275. Świeży i nowatorski klip jest zaś efektem współpracy z Alexandrem Pakiem oraz Kubą Swayem. Teledysk powstał przy okazji okładkowej sesji zdjęciowej wykonanej przez Pawła Fabjańskiego (Shootme).

Preorder “Łajzol Serious”, wraz z albumowym merchem, dostępny na http://www.lajzol.pl. A już niebawem kolejne z czterech singlowych nowości poprzedzających marcową premierę albumu. Stay tuned!

Łajzol - Łajzol Serious

450
Przez kogo wyczekiwany? XD kto to jest w ogóle.
Dzielnicowy
Idź synu odrób lekcje i przekaż macie, że ekipę i bedoesa też wraz z nim zdejmujesz ze swojej playlisty na youtube. Tak wogóle nie powinno cię tu być z taką wiedzą, także bij sandały.
Anonim
Ale przecież łąjzol chce być jak ci młodzi raperzy, nie wspominając o nagrywaniu z nimi XD
450
Typowy odbiorca dukaczy z Warszawy: "Jak śmiesz obrażać dukacza! On już duka 20 lat! Idź słuchaj . Twoja "wiedza" to tylko głupi sentyment i marzenie żeby stare czasy wróciły więc nie wiem czym się wywyższasz xD. Wchodzę sobie posprawdzać newsy ze Stanów bo czasem Natali wciąż coś fajnego wrzuci a i tobie polecam posłuchać ludzi którzy potrafią rapować to może nigdy więcej nie napiszesz takich bzdur.
Dzielnicowy
Skoro wchodzisz dla newsów z usa,to czego tu szukasz?I po co się tłumaczysz?
ikarus
Do lekcji dzieciaku
Liber_Igraszka
Bardzo przyjemne i świeże. Propsik
Prawda
Kiedyś był bardzo dobrym MC. Teraz mi nie podchodzi. Ale szanuje.
Ff
Kiedyś był bardzo dobrym raperem to się zgadza. Teraz robi jakiś syf, udaje małolata. Niestety jak zna dobrze technikę rapowania tak wycia raczej się nie nauczy i poza tym "chorągiewkowe te fanki zwinie mu wiatr czyli typ po nim, któremu dadzą chwilę na hajs"
Jwp
Zobaczyłbym jego feat z Przemkiem Fergusonem.
ODB RIP
Chłop wypada z bitu i kopiuje flow Miami Yacine.gówno macie pojeca o rapie dlatego przyklaskujecie fejkom. Nawet niektore linijki kopiuje od ufo 361
M.
No i napisał znawca rapu który ma pojęcie o rapie brawo dziecko.
GG Dyfbd
Życzę wszystkim wyszczekanym dużo zdrowia psychicznego podczas sluchania żabsonów, leosi, malikówni całej reszty nie mającej pojecia o rzeczywistości i rapie jako takim. Łajzol dłużej nagrywa na scenie niz ta wasza patolka skrzywdzona przez tik toki, facebooka i smartfony , które zjadły im resztki mózgu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>