Benny The Butcher i Conway The Machine - Griselda z albumami w lutym!

W lutym szykują się naprawdę mocne uderzenia prosto z Buffalo. Benny The Butcher wyda zapowiadane od jakiegoś czasu "Tana Talk 4", a Conway The Machine wreszcie wypuści długo oczekiwany debiut w Shady Records - "God Don't Make Mistakes".

Premiera albumu Benka spodziewana jest 11 lutego. Przynajmniej taką datę podaje Genius. Pierwszy singiel promujący  wydawnictwo to "Johnny P's Caddy", elektryzująca kooperacja z J. Cole'em na produkcji Alchemista. "Każdy raper ci powie, że jak pracujesz z kimś takim, jak Cole, to jest jak połączenie umysłów. Musisz dać z siebie wszystko, bo wiesz, że on da. Stal hartuje stal. Chcesz być w środowisku, w którym ktoś ma taką charyzmę, że ona pcha cię do przodu." - powiedział Benny w oświadczeniu prasowym. Do kawałka został nakręcony klip, który możecie zobaczyć poniżej. Krążek jest kontynuacją wydanego w 2018 roku, świetnie przyjętego "Tana Talk 3".

Drugą griseldową premierą, jaką usłyszymy w lutym, jest "God Don't Make Mistakes" Conwaya. Po wielu perturbacjach, związanych z ostatecznym kształtem tracklisty, wiadomo już przynajmniej, że premiera krążka będzie miała miejsce 25 lutego. Zostało to potwierdzone w trailerze na Instagramie rapera. Zapowiedź pojawiła się kilka dni po freestylye'u, jaki Machine zarapował do instrumentala z "Jail" Kanye'ego Westa.

"Before the bag, before the Rollie/Before I signed a deal with Shady with the Rollie/Speaking of Shady, man, after my interview I did with Vlad I felt awful/But I learned you gotta watch what you say in interviews, it could cost you" - nawija Conway. Raper z Buffalo odnosi się w tych wersach  do wywiadu z 2019 roku na kanale u DJ'a Vlada, w którym nazwał fanów Eminema "nerdami i Stanami". W innym momencie nawija o tym, że jego relacja z Yeezym jest tak naprawdę lepsza niż z Emem, ale wciąż ma szacunek do szefa Shady Records. "One could say my relationship better with Ye than with Marshall/But I still ain’t nothing bad to ever say about Marshall/Just keeping it funky, I’m thankful for Marshall" - rapuje.

W lipcu zeszłego roku na Insta Machine'a pojawiła się rzekoma tracklista krążka zawierająca featy między innymi Lil Wayne'a, Ricka Rossa, T.I.'a czy Jill Scott. Płytę produkować mieliby między innymi J.U.S.T.I.C.E. League, Daringer i Bink. Jednak dostępny w sieci trailer jej nie potwierdza. Znany jest już od dawna pierwszy singiel "Piano Love" na bicie Alchemista, który jest na tej trackliście widoczny.

Conway podpisał kontrakt z Shady w 2017 roku. Jego solo będzie trzecim albumem obozu Griseldy w labelu Eminema. Wcześniej ukazały się tam wspólny krążek Butchera, Machine'a i Westside Gunna "WWCD" (What Would Chinegun Do) i solówka trzeciego z nich "Who Made The Sunshine".

Ostatnim solowym projektem w dyskografii Conway'a jest mixtape "La Maquina" z 2021 roku.

Benny The Butcher & J. Cole - Johnny P's Caddy (Official Video)

Shaolin Masta
Świetnie.bedzie co słuchać
90'S
Co do tych dwóch Mc's nic nie ujmując lubię ich słuchać ale z Baltimore jest nie tylko Conway The Machine ale też Starvin Art Clique czy też Wolfe D.O.M. Provee & The 3rd Exit Brotha L.D. Bossman & The Blakjak Afiliashun C.A.T.
Komsi
Kogo to interesuje, jak to artykuł o Griselda
Glop
Mnie dzieciaku widać to że masz nic do napisania bo nie znasz się na temacie ogólnie masz takie pojęcie o rapie jak ja na modzie po co tak się pocisz jak ciebie to nie interesuje to widać że nie to idź posłuchać sobie top tzw raperów i zejdź z tematu bo masz gówno do napisania.
Komsi
Na rapie znam się bardziej, niż ty na stawianiu przecinków xD
Glop
Komis śmieszne to jest co piszesz znasz się na rapie hahahahaha śmiechu warte nie warte uwagi hahahaha hahahaha.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>