Denzel Curry znów zagra w Polsce - i to dwukrotnie!

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Trap
dodano: 2022-01-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Data: 

2022-06-01 19:00 to 2022-06-03 03:00

Dobre wieści dla fanów Denzela Curry'ego. Raper opublikował nowy klip, a także ogłosił europejską trasę koncertową, którą... zakończy w Polsce.

Denzel występował u nas już kilkukrotnie, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi i rozkręcając pod sceną szaloną imprezę. Tym razem wszystko przeniesie się szczebel wyżej - autor "Clout Cobain" wystąpi bowiem 2 czerwca na warszawskim Torwarze! Dzień wcześniej odwiedzi krakowski Klub Studio.

Koncert Denzela Curry’ego w Warszawie odbędzie się w ramach światowej trasy "Melt My Eyez Tour", promującej nadchodzącą piątą płytę artysty "Melt My Eyez See Your Future". Pierwszym singlem promującym krążek jest "Walkin" z epickim teledyskiem w klimacie westernu sci-fi. Na płycie usłyszymy takich gości jak Robert Glasper, J.I.D., Rico Nasty czy Thundercat.

Przypomnijmy tylko, że w 2019 Denzel Curry wypuścił doskonały album "ZUU", a w 2020 epkę na bitach wspomnianego Kenny'ego Beatsa pod tytułem "UNLOCKED". Materiał doczekał się nawet remiksów w postaci osobnego wydawnictwa "UNLOCKED 1.5". Można tam usłyszeć interpretacje oryginalnych numerów z epki autorstwa Roberta Glaspera, Georgii Anne Muldrow czy The Alchemista.

Na dole przypominamy nasz wywiad z Denzelem Currym przeprowadzony w 2016 roku, a także załączamy wydany wczoraj teledysk do "Walkin".

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 1 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Kraków, Klub Studio
Wydarzenie FB

Data: 2 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: COS Torwar, Warszawa
Wydarzenie FB

BILETY
Bilety w przedsprzedaży 27 stycznia 2022 od 10:00 do 22:00 dla osób zapisanych na newsletter Follow The Step.
Bilety w regularnej sprzedaży 28 stycznia 2022 od 10:00.
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Denzel Curry - Walkin (Official Music Video)

Tagi: 

Noo
Teraz to nie wiadomo czy będzie można koncertować. Wiadomo co pisowcą odbije. A ten denzel to taki raper dla młodzieży. Zaprosili by Ice Cuba czy Bustha Rhymes.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>