Denzel Curry i 3 powody dlaczego musicie zobaczyć go na żywo

Wychowany w Miami raper po raz kolejny przyjeżdża do Polski, aby promować swoją najnowszą płytę TA13OO. Jeżeli nie pojawiliście się na poprzednich koncertach, w tym artykule spróbuję przekonać Was, aby zbliżającego się show tym razem nie odpuścić.

1.Niesamowita energia na scenie, jak i pod nią

Jeżeli jesteście w grupie szczęśliwców, którzy byli już na koncercie Denzela, wiecie, że podczas trwania show pod sceną dochodzi do prawdziwego trzęsienia ziemi. Sam raper chętnie podchodzi do barierek i fanów znajdujących się w pierwszym rzędzie - kto wie, być może to z Wami strzeli sobie selfie między kolejnymi kawałkami?

Nie wiem, na ilu koncertach byliście, ale jeżeli widzieliście koncert, na którym leci oryginalny kawałek, a raper go tylko podbija, no cóż, tego tutaj nie zobaczycie. 100% czystego rapu, zdarte gardło i emanująca od artysty energia - to powinno zachęcić każdego fana dobrych koncertów.

2. Niesamowite umiejętności liryczno-techniczne

Istnieje bardzo mało rzeczy, które spowodowałyby, że Denzel przerwałby koncert. Nawet w sytuacji, gdy ekipa od nagłośnienia daje ciała, a na sali nagle zapada cisza, pochodzący z Florydy raper potrafi sobie poradzić i zainteresować fanów improwizacją. Curry znany jest ze swoich umiejętności lirycznych, a jego flow uznawane jest za jedno z najlepszych w całej rapgrze. Przy odrobinie szczęścia będziecie mogli usłyszeć jego freestyle na żywo, nawet jeśli będzie musiał on nawijać "a cappella".


3. Denzel jest przede wszystkim człowiekiem

W dzisiejszych czasach można zauważyć, że niektórym artystom, delikatnie mówiąc, poprzestawiało się w głowie, a oni sami zachowują się jak księżniczki, które muszą mieć idealne warunki do pracy. Wystarczy jednak odrobina zrozumienia i wdzięczności, aby z nieudanego koncertu, zmienił się on w niezapomniane przeżycia dla ogromnej ilości fanów zebranych pod sceną.

Podczas tego samego koncertu, kiedy nagłośnienie przestało działać, po zaprezentowanym freestyle raper usiadł z fanami, aby po prostu z nimi porozmawiać. Doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, iż ludzie poświęcają czas i pieniądze, aby posłuchać jego muzyki na żywo.

-Chciałem zagrać dla Was naprawdę dobry koncert i w ogóle… tu już nawet nie chodzi o pieniądze, one w ogóle mnie nie obchodzą. […] Niektórzy z Was przyjechali z daleka, niektórzy idą jutro do szkoły, albo mają inne sprawy do załatwienia. W związku z tym posiedzę tu, aby z Wami porozmawiać i odpowiedzieć na Wasze pytania - ogłosił raper

Podsumowując - show w wykonaniu Denzela Curry’ego będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Przestudiujcie dokładnie całą jego dyskografię, a dzięki temu będziecie mogli rapować swoje ulubione numery razem z nim. No i sprawdźcie nasz wywiad, bo to jedyna polska rozmowa z Denzelem, która do tej pory się ukazała! Poniżej przypominamy też fotorelację z ostatniego koncertu Curry'ego w Polsce, gdzie supportował go Sarius.

Galeria

Tagi: 

zembal
na pierwszym koncercie to buta aż buta zgubiłem Pozdro i polecam
Sadboy
dobry raper propsuję

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>