Belmondawg nagra z Sentino? "Gadaliśmy ostatnio przez telefon"

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-23 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Belmondawg i Sentino mają za sobą bardzo udany rok, w którym po serii prywatnych turbulencji odbili się muzycznie, skupiając wiele zainteresowania. Czy doczekamy się tego, że ponownie połączą siły we wspólnym numerze?

Ostatnio Sentino zaznaczył, że nie wyklucza i że taka nagrywka byłaby możliwa, szczególnie pod kątem projektu "Megalomania", gdzie chce iść w bardziej artystyczną i abstrakcyjną stronę zainspirowany Kanye Westem, więc Młody G mógłby dobrze wpisać się w klimat.

Teraz podobne pytanie otrzymał Belmondo w trakcie swojego streamu, gdzie odparł: "Gadałem ostatnio z Sebastianem przez telefon, ogólnie prawdopodobnie zrobimy coś niedługo, ale ja się nie lubię spieszyć, nie lubię mieć jakiegoś tam ciśnienia więc myślę że wszystko w swoim czasie"

BELMONDO o feacie z SENTINO

780
Żałosne jest to że teraz raperzy wchodzą w jakieś streamy, podcasty, gównianie reklamy byle czego i bycie influencerem. Kilka lat temu kilku youtuberów aspirowało do świata raperów, dzisiaj prawie wszyscy raperzy aspirują do świata youtuberów. Od kilkunastu lat YouTube pozwalał im nieźle zarabiać na teledyskach i przede wszystkim promować się i zarabiać na koncertach. Teraz gdy przykręcili kurek z zasięgami polscy raperzy robią najgorsze poniżające gówna zamiast nagrywać po prostu dobrą muzykę. Dotąd doszliśmy, dotyka to wszystkich w każdym wieku 99% polskich raperów robi z siebie kretyna w internecie.
Moonplugbuyer
Prawda w chuj
90'S
No i jak tu się nie zgodzić z tobą napisałeś/aś prawdę.
majster loko
100% prawdy, Wystarczy spojrzeć na raperów co obecnie są w topce, kiedyś świetne płyty, ponadczasowe a dziś te osoby są albo banerami reklamowymi albo robią z siebie pajaców na instagramie. Hajs się powiększył ale skille i poziom muzyki spadł do zera, najlepszy przykład to Białas.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>