Belmondo puszcza singiel z Dizkretem i zaczyna współpracę z Asfalt Records

"Hustle As Usual" miało mieć premierę ponad dwa tygodnie temu, jednak żadna z płyt nie dotarła do zamawiającego. Fani spodziewali się najgorszego, ale na szczęście okazało się, że kolejne opóźnienie zostało spowodowane podpisaniem umowy dystrybucyjnej z Asfalt Records. W związku z tym na kanałach wytwórni i rapera pojawił się singiel z członkiem kultowego Starego Miasta, Dizkretem, który swoją ostatnią zwrotkę, pomijając #hot16challenge2, położył kilka lat temu.

"Poppyn – nowe wydawnictwo rapera Belmondawg łączy siły z Asfalt Distro! Pierwszym owocem współpracy jest dystrybucja nadchodzącego albumu 'Hustle As Usual EP'. Spieszymy także ze wskazaniem daty premiery płyty, której ostateczny termin został wyznaczony na 25 czerwca br. Pierwszy, limitowany nakład 'H.A.U. EP' na fizyku zostanie osobiście podpisany przez Belmondawg, a poligrafia płyty zostanie wydrukowana na ekologicznym papierze. Nie zabraknie skejtowych naklejek." - pisze wytwórnia pod nowym singlem.

W numerze "Followup" gościnnie udzielił się Dizkret, który w swojej zwrotce po cichu zapowiedział możliwość powrotu do nagrywania wersami "myślę chwilę nad wejściem/to dla tych, którzy pytali czy nawinę jeszcze". Klipem w którym mamy okazję zobaczyć m.in. załozyciela Asfalt Records, Tytusa, zajął się Maciej Buchwald, który ma na koncie m.in. głośny teledysk do "Patoreakcji" Maty.

Produkcją numeru zajął się Expo 2000, który odpowiedzialny jest za wyprodukowanie całego "H.A.U". Scratche to robota DJ-a Eproma.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Giepe
To se Dizki znalazl duet na powrot
JJ
Co do samego Belmondo to nic do niego nie mam ale kawałek z Dizkretem/Kretem i Dj Epromem, siadł mi nieźle spoko.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>