Killer Mike, Big K.R.I.T. czy Q-Tip wśród gości Roberta Glaspera

Jedna z najważniejszych obecnie postaci w świecie jazzu, pianista i producent Robert Glasper szykuje się do wydania nowej płyty. Będzie to "Black Radio III". Muzykowi udało się do projektu zaprosić prawdziwą ekstraklasę gości.

Już w pierwszym singlu z płyty, "Black Superhero", pojawiają się Killer Mike, Big K.R.I.T. i BJ The Chicago Kid. Poza nimi usłyszymy takich artystów jak: Q-Tip, jazzowa wokalistka i basistka Esperanza Spalding, Common, Posdnuos z De La Soul czy Ty Dolla $ign, a to niecała lista!

W serwisie Spotify ukazały się już trzy kawałki z nadchodzącego projektu. Poza wspomnianym "Black Superhero", które jest do sprawdzenia także na YouTube, można posłuchać "Shine" z gościnnymi udziałami D Smoke'a i Tiffany Gouché oraz "Better Than I Imagined" z H.E.R. i Meshell Ndegeocello, za który to kawałek Robert Glasper został nagrodzony statuetką Grammy. Premiera krążka 25 lutego.

Poprzednie części "Black Radio" ukazały się w latach 2012 i 2013. Pierwsza z nich otrzymała Grammy w kategorii "Najlepszy Album R&B" w 2013 roku. Pełna tracklista i okładka "Black Radio III" w naszym dziale Premier Płytowych.

Robert Glasper - Black Superhero (Official Music Video)

90'S
Jak zwykle Robert nie zawodzi dobry muzyk jazzowy płyta szykuje się dobra jak zawsze a goście jak zawsze dobrze dobrani sprawdzę płytę na pewno.
GOŁO I WESOŁO
TYLKO MI NIE MÓW ŻE SŁUCHASZ JAZZU W MP3 AHAHHAHA BO CHYBA UMRĘ
Anonim
goło i wesoło to taki program pojebany jest w tv i chyba w nim występujesz bo albo jesteś taki niedojebany albo nie wiesz co to są audycje radiowe dziecko.
GOŁO I WESOŁO
Jazzu to się amatorze słucha przede wszystkim na żywo bezbeku buahhahha
M.
No i napisał amator hahahaha.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>