Kacper HTA komentuje udział w promocji "Krime Story"

dodano: 2022-01-19 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Niedługo ukaże się zrealizowany bez udziału Kaliego film "Krime Story. Love Story" na bazie książki rapera. W promocji filmu bierze udział skonfliktowany dziś z Kalim były członek Ganja Mafii - Kacper HTA. Szef Ghetto Music postanowił odnieść się do związanej z tym krytyki.

"Yo my friends, właśnie na YT wleciał klip do numeru "PUTA MADRE" na bicie Gibbsa i jak już zdążyliście się dowiedzieć ten klip promuje film KRIME STORY: LOVE STORY. Przez parę dni chciałem się ustosunkować do wiadra hejtu jaki wylał się na mnie w związku z udziałem w tym projekcie, ale finalnie zająłem się swoim życiem i odpuściłem internetową szermierkę z opinią publiczną .
Parę spraw jednak wymaga wyjaśnienia bez względu na okoliczności i Waszą znikomą wiedzą o szczegółach tej akcji.
Po 1. Jeśli ktoś sprzedaje prawa do czegoś, biorąc za to siano nie możecie mówić o tym, że go wyj**ali. Ja mogę mieć odmienne zdanie na temat Kaliego, nie lubić się z nim czy nie zgadzać z jego poglądami, ale nigdy nie nazwałbym go idiotą, który daje się wyj**ać na własnej muzyce.
Po 2. Jeśli ktoś uważa, że zasięg moich narzędzi zemsty sięga kinowych znajomości jest w błędzie. Czy wy sobie wyobrażacie sobie, żebym miał jak dotrzeć do nieznanego mi wcześniej producenta filmowego i nakłonić go do zaproszenia mnie do udziału w konkretnej produkcji tylko dlatego, żeby komuś zrobić na złość? Nazwałem tę sytuację chichotem losu bo faktycznie sytuacja jest niecodzienna i obrót sprawy w tej kwestii bardziej przypomina czarną komedię niż życie, ale jak widzicie tak w życiu już jest.
Nie będę więcej zabierał głosu w tego typu sprawach, jak zauważyliście poza rozmową u Winiego i Rapnews przestałem udzielać jakichkolwiek wywiadów bo póżniej z godzinnych rozmów wyciągane są pojedyncze zdania przez które próbuje się ze mnie zrobić hejterską wyrocznię polskiego hip-hopu.
Ja tymczasem mam zamiar życ swoim życiem, swoją płytą i relacją ze swoimi ludźmi, którzy dobrze wiedzą co jest pięć, Wam życzę więcej miłości i mniej komputera.
PS 11 lutego film wlatuje do kin więc bez względu na wszystko najpierw wybierz się sprawdzić co zgotowali dla Was Global Studio razem z całą ekipą , a później opowiedz o swoich odczuciach.
Peace" - czytamy na profilu Kacpra.

Kacper HTA - Puta Madre prod. Gibbs

Aha
Jeżeli dorosły facet z Polski zaczyna od" yo my friends"-to nawet nie będę tego czytał.
Aha2
Bo masz problem z angielskim?
Aha
Nie mam problemu. Ale człowiek na poziomie nie pisze takich bzdur. No chyba, że ma rozum nastolatka. Yo, siema mordeczki-teksty dzieci nie dorosłych.
Gal Anonim
Spoko
O co tu chodzi
Nagle kiedy Kacperek zobaczył, że Kali ma wyjebane w jego śmieszne intrygi postanowił "zająć się swoim życiem", a na koniec wbija chuja w fanów życząc im mniej komputera. Co za drąg. Trochę pokory by sie przydało.
Słabo
Skończ waść , wstydu oszczędź. Twoja wypowiedź niczego nowego nie wniosła. Kompromitujesz się tylko . Pojechałeś po bandzie . Wstyd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>