Mata zamknął 2021 rok dwoma Diamentami!

dodano: 2022-01-01 11:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Mata bije rekordy? Nowe, nie znałem.

A tak serio - to Młody Matczak zamknął potężny dla siebie rok w najlepszy możliwy sposób. Oba jego dotychczasowe albumy pokryły się Diamentem!

Diamentowa Płyta to w Polsce 10 x Złoto, co oznacza 150 000 sprzedanych sztuk. Mata osiągnął ten próg zarówno przy "100 dniach do matury", jak "Młodym Matczaku", który potrzebował na to jedynie trzech miesięcy. Kosmiczny rezultat i piękne zakończenie roku w polskim rapie.

Przypomnijmy, że "100 dni do matury" zostało wybrane Waszymi głosami Albumem Roku na Popkillerach 2021, a nagrodę Mata odebrał z rąk Janusza Panasewicza z zespołu Lady Pank. Jak wypadnie "Młody Matczak"? Popkillery 2022 już w kwietniu a głosowania niebawem.

Mata odbiera od Janusza Panasewicza nagrodę za Album Roku (Popkillery 2021)

I dobrze
Pokazał tym pseudo ulicznikom, jak się sprzedaje płyty. Bez nagrywania po 20 latach tego samego.
Anonim
Bo gimby go słuchają a ich jest więcej niż uliczników. Po drugie taki ulicznik jak chce nagrać numer to musi najpierw zapewnić sobie sprzęt bo od ojca na tacy wszystkiego nie dostanie.
Streeter
Uliczników jest więcej, ale te przećpane waćpany wszystko wydają na towar zamiast na płytę gościa, którego lubią posłuchać. A gimby wychowane w szacunku do innych ludzi wiedzą ile wysiłku kosztuje nagranie dobrego materiału więc swoje oszczędności przekazują wykonawcy i wspierają jego rozwój. Ulicznik taki jak Ty będzie miał zawsze tysiąc argumentów za tym, że ktoś jest chujowy zły i niedobry ale sam palcem nie kiwnie i właśnie dlatego macie tak przejebane.
Anonim
Nie więcej po drugie przecież mata sam się chwalił że ćpa i inne banany też. A uliczników więcej nie jest więc jak ćpają jedni i drudzy to i tak więcej płyt opchnie mata. Nie jestem ulicznikiem ale w takim towarzystwie jednak widziałem że mają jakieś płyty, jeden miał chade drugi ostr i coś tam, inny jakieś prosto bluzy. Mata jest bardziej przystępny dla ogółu i tyle.
Glop
No i kurwa kogo to obchodzi chyba ciebie dziecko.
Mata to szajs
Słuchają go dzieciaki które nie mają pojęcia o prawdziwej muzyce dlatego jest numerem jeden
Ulicznik
Ulicznicy to lisy. W dupe wchodzą macie jak np Peja czy Paluch. Nagrywają odgrzanego kotleta. Albo gówno w preorderze typu czapeczka czy inna pierdoła, żeby tylko sprzedać swój nędzny rap. Ps bonus to typowy ulicznik z płaczem do medi a rest wpierdziel od tancerza.
Anonim
Co ma kciuk wspólnego z ulicą? Łysą główkę i groźne miny na klipach? Bo na pewno nic więcej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>