VNM rekrutuje nowego rapera do De Nekst Best!

dodano: 2021-12-22 20:50 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Na koniec roku wytwórnia DeNekstBest nie zwalnia tempa. Po udanej grudniowej premierze DeNekstBest Mixtape 2, swoją oficjalną premierę ma tytułowy singiel z płyty „Student”, czyli pierwszego legalnego wydawnictwa nowego artysty, który zasilił szeregi labelu.

Oto, co możemy o nim przeczytać w oficjalnym info od wytwórni:

"Szymon_C (ur. 1998 r.) - raper, producent, realizator dźwięku. Muzyką zajmuje się od 2010 roku. W swoich utworach stawia na nietuzinkowe rozwiązania tekstowe oraz zabawę formą. Szukając swojej muzycznej drogi, przez lata stworzył wiele albumów i mixtape'ów, ale jako pierwszy pełnoprawny materiał uznaje EPkę pt. "POCZTÓWKA". Członek ekipy SCBD czyli Small City Big Dreams, która ma na celu inspirowanie ludzi z niewielkich miejscowości i pokazywanie, że można spełniać swoje marzenia bez względu na pochodzenie, wiek, rasę czy status społeczny. Jego wielką pasją, a zarazem zawodem w którym cały czas się doskonali jest mix i mastering. Student reżyserii dźwięku na Wydziale Fizyki im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W lutym 2022 ukaże się jego pierwszy legalny album „Student”.

Jego pierwsza legalna płyta ukaże się 18.02.2022r.  Już teraz można zamawiać preorder, który poprzedzi jeszcze kilka teledysków.

Przedstawiamy Wam pierwszy a zarazem tytułowy singiel Szymona z płyty STUDENT. Szymon zabierze Was w podróż do akademików, sal wykładowych, pierwszych studenckich melanży i pierwszej wyprowadzki z domu. Student to historia młodego, zagubionego człowieka wchodzącego w dorosłość, który nie może pogodzić się z rzeczywistością, która go otacza - czyli historia każdego z nas.  Zapnijcie pasy, miłego seansu."

Parę słów od siebie dodaje też VNM:

"Gościa o rapowej ksywce Szymon_C poznałem gdy w DMie zarzucił mi swój projekt do przesłuchania. Dostaję tego dużo więc najczęściej odsyłam ludzi na demówkowego maila, ale tamtego dnia akurat miałem czas i sprawdziłem to co podesłał. Odpisałem mu coś w opcji „fajne man, jak będziesz miał coś nowego to zarzuć”. Minęło chyba pół roku i zarzucił. Z 10-trakowej podsyłki (abstrahując od tego, że nigdy w życiu nie dostałem lepszego dema, a sprawdziłem pewnie z 500) nie usłyszałem ani jednego średniego kawałka więc od razu skontaktowałem się z moimi wspólnikami. Minęło parę miesięcy and here we are - Szymon_C oficjalnie nowym artystą w DENEKSTBEST!!! Badajcie singielek z konceptualnej płyty o tym samym tytule i przypomnijcie sobie studenckie vibe’y :)
PS. Tego numeru nawet nie było w tej paczce 10 traków :)"

Polecamy też dwa podcasty, które zrealizowaliśmy wokół premiery DeNekstBest Mixtape 2:

VNM, Zeus, Vienio, Siles, FonTam - DeNekstBest Podcast #1

VNM, Bilon, W.E.N.A., Milu, FonTam - DeNekstBest Podcast #2

Szymon_C - Student (prod. PMBTZ)

Tagi: 

Anonim
Mimo, że Szymek bardzo się stara to Rasem z Rasmentalismu nie będzie XD
Wykurwiaj
Typ ma potencjał, sprawdzałem jego stare numery, dawniej miał ksywe PGR, będą z niego ludzie. On talent ma, reszta zależy od jego pracy i wytwórni. Niestety poza SBM żadna wytwównia w Polsce nie umie w „wytwórnie”
razrazraz
Gdzie tam niby masz talent? technika, melodyjność, gry słowne? VNM gada bzdury, było wielu znacznie lepszych, którzy wysyłali mu dema, ale jak był popularny to był egoistą i myślał, ze hype będzie trwał wiecznie, wiec nie chciał żeby ktoś zdejmował z niego światło. Znam tych ludzi, wiem o czym mówię

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>