Ks. Jakub Bartczak wydał swoją książkę "Raper w sutannie"!

"Raper w sutannie" to nowy teledysk Ks. Jakuba Bartczaka... ale także tytuł jego książki, prawie trzystu stronnicowego wywiadu rzeki! Przeprowadził go Maciej Rajfur, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, który nie bał się zadawać trudnych i niewygodnych pytań, ale który też złapał świetny kontakt z księdzem-raperem.

Bohater książki opowiedział o swoim dzieciństwie, okresie formacji w seminarium, o tworzeniu rapu przed i po święceniach. Ale nie jest to pozycja tylko o hip-hopie, muzyce, czy kapłaństwie.

"To rozmowa o powołaniu człowieka, o podejmowaniu ważnych życiowych wyborów, o tym, jak chłopak z dużego osiedla, z pierwszego pokolenia rapu, trafił do seminarium, został księdzem, a później porwał setki tysięcy ludzi swoją muzyką. Mimo, że życie go nie oszczędzało. Autorzy dedykują tę pozycję w szczególności młodym ludziom, którzy szukają swojej drogi i odkrywają swoje pasje. Jak odczytać swoje powołanie? W którą stronę pójść? To także świetny materiał dla rodziców, którzy często zastanawiają się, jak ukierunkować swoje dzieci.

Ks. Jakub zjechał Polskę wzdłuż i wszerz. Zagrał kilkaset koncertów, wygłaszał konferencje i rekolekcje w różnorodnych środowiskach i poznał dziesiątki tysięcy ludzi. Teraz dzieli się swoim sporym doświadczeniem. Mimo, że udzielił mnóstwa wywiadów, książka prezentuje zupełnie nowe treści, o których nigdy pierwszy w Polsce raper w sutannie nie mówił. Niewątpliwym atutem całości jest bonus, w którym pytania ks. Kubie Bartczakowi zadają: młodzież, parafianie, inni księża, raperzy, dziennikarze i rodzice." - czytamy w opisie.

Książkę nabyć możecie tutaj.

Ks. Jakub Bartczak - Raper w sutannie prod. Fame

ddf
cringówa
immortal technique
Ile kosztuje u was news? Bo nie wierze, ze za darmo promujecie policjantów, księży i bananów
90'S
Mateusz zgadzam się z tobą tutaj w zupełności gość nie wie o kim tu piszecie ma prawo nie znać tak jak każdy WN/Drutz jest ekipą z Wrocławia ksiądz Jakub Bartczak kiedyś znany pod ksywą Mane miał taką grupę co się nazywała Drugi Komplet (wraz ze swoim bratem Cra R.I.P.) tak dla jasności pierwszy skład WN/Drutz to(Jot, Bielu, Snajpa, Mane, Cra), potem skład się zmienił to:(Zoe, Jot, Bielu, Snajpa, Mane, Łozo, Mim, Freez) a ostatni skład to:(Zoe, Jot, Mane, Łozo, Cake, Globus) z tego co wiem. A cała twórczość WN/Drutz jest poświęcona pamięci Michała Bartczaka aka Cra (R.I.P.).
Ski
Mialem z nim lekcje. Batelki freestyle przed rozpoczęciem każdej. Spoko gość

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>