VNM pisał nie tylko rap: "Napisałem wiersz dla mamy w wieku 14 lat"

VNM pojawił się ostatnio wraz z "Rudą" z zespołu Red Lips w drugim odcinku programu The Next Level. Tam podzielił się ciekawym wspomnieniem z początków swojego pisania.

Raper bowiem napisał wiersz dla mamy gdy miał 14 lat. "O co chodziło? Były wtedy popularne kafejki internetowe, gdzie chodziło się grać w takie gry jak Quake czy Starcraft. Były nocki, że szedłeś od 22 do 6 rano - z ziomami siedziałeś 8 godzin i grałeś. Mama mnie nigdy nie chciała na to puścić, więc jej napisałem wiersz, żeby mnie puściła... i mnie puściła" - mówi VNM od 8:50 do 9:25 poniższego filmu. W rozmowie V dzieli się zresztą też szeregiem innych ciekawych historii.

O samym programie możemy przeczytać natomiast w opisie: "The Next Level sponsored by Vuse – to program rozrywkowy dla osób pełnoletnich, którego główną ideą jest świetna zabawa. Nie bez powodu po świecie krąży przekonanie, że najlepsze rzeczy dzieją się, gdy czerwona dioda kamery gaśnie. Uciekając od konceptu wywiadu czy koncertu nasi uczestnicy pokażą, że są ludźmi z krwi i kości, którym nie jest obcy dystans do siebie i wyluzowana atmosfera. Zapraszamy na wspólną podróż, której nieodłącznym elementem jest uśmiech, a co jeszcze przekonajcie się sami."

Więcej na www.thenextlevel.pl

Osiedlowy monitoring czy ogrodnictwo? Joanna ”Ruda" Lazer i VNM - The Next Level E02

Anonim
Gość wstydu nie ma
Komsi
Niesamowicie interesująca historia. Jestem pewien że jakiś raper namalował swojej mamie laurkę jak był dzieckiem można o tym też napisać
baRRap
Łooooooooooooooooooooo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>