Hinol PW: "Radio chciało, żeby zdjąć mi 'charczenie' z wokalu"

Niby rap coraz bardziej osadza się w dużych mediach, ale jak się okazuje znajomość tematu nadal potrafi zawieść. Hinol podzielił się ciekawą anegdotą w trakcie rozmowy z Hirkiem Wroną w Magazynie Popkillera.

Raper przyznał, że hitowy singiel "Nie potrzeba mi nic więcej" próbował razem z D.A. Records wysłać do stacji radiowych, jednak otrzymał zaskakującą odpowiedź zwrotną.

"Wiesz co powiedzieli? 'Czy można by to charczenie tak na mikserze zmniejszyć'. Oni w ogóle myśleli, że to co ja mam w głosie to, że to w ogóle jest jakoś wykręcone w miksie, nie wiem. I chcieli żeby to spłycić, w takich miejscach to najbardziej by chcieli chyba żebym ja sopranem albo alcikiem sobie śpiewał, ładnie, aksamitny głosik itd. No ale niestety ja się nie nadaję do czegoś takiego" - mówił śmiejąc się Hinol.

Wypowiedź znajdziecie w 15:22 poniższego wywiadu. Hirek porozmawiał z Hinolem także o przezwyciężaniu presji i blokad twórczych, oldschoolowym podejściu do rapu czy kulisach numeru Polskiej Wersji i Onyx na "Mixtape vol.7" DJ'a Decksa.

Sprawdź też:

Hinol Polska Wersja: "Fan chciał kupić moje gacie po koncercie!" / Rentgen

Hinol Polska Wersja o "Dziś się czuję jak to zwierzę": "Myślałem, że nikt go nie skuma" (Didaskalia)

Hinol Polska Wersja: "Bez koncertów nie wiedziałem już kim jestem" (Popkillery 2021)

Hinol Polska Wersja - wywiad: "Dół psychiczny i presja blokowały mnie twórczo" (Magazyn Popkillera)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>