Guizmo - francuski raper wyda swój 10. album i specjalny komiks!

Dziesięć lat po debiucie, nadszedł czas na dziesiąty album! Guizmo, wraz z wydaniem najnowszego ośmiominutowego singla "Seyar" ogłosił wydanie nowego, jubileuszowego projektu. Od kilku miesięcy - rok po wydaniu albumu 'Lamine", artysta wspominał, że jego powrót jest coraz bliżej. 

Nowy album rapera z Villenueve-la-Garenne ukaże się 17 grudnia - dziesięć lat po muzycznym debiucie. Album będzie nosić nazwę "10 Ans", co po samym tytule oznacza dziesięcioletnią karierę Diakite. CD zawierać będzie piętnaście nowych, niewydanych dotąd singli.

Wraz z preorderem, każda osoba która zamówi album, otrzyma 52 stronnicowy komiks, dzięki któremu bedzie mógł prześledzić całą karierę Guizmo.

Lamine Diakiti, znany jako Guizmo. Urodzony w 1991 roku raper z 13. dzielnicy Paryża, zasłynął z bycia członkiem lokalnego, paryskiego kolektywu L'Entourage. Artysta słynie ze swoich głębokich tekstów z ciekawym przekazem okraszonym niezawodnym boom-bapem. Jego najpopularniejszy singiel to "Attendez-moi" - w którym wspomina swoich bliskich zmarłych.

Guizmo - Attendez-moi (Clip Officiel) / Y&W

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>