Gambi - francuski raper wraca z kontynuacją złotego debiutu!

Po zeszłorocznym debiucie "La Vie est Belle" który okrył się Złotem jedna z najgłośniejszych rapowych odkryć francuskiej sceny ogłasza swój powrót!

21-letni artysta z Fonteney-sous-Bois na swoim Instagramie zamieścił teaser zwiastujący jego powrót. Półtora roku po wydaniu owocego albumu "La Vie est Belle", Gambi odkrywa przed nami karty. Karty swojego powrotu. W piątek 12.11.2021r. ukazał się singiel "Khedma", zwiastujący nowy projekt rapera.

Od ponad roku raper nie był aktywny w mediach społecznościowych. Od czerwca zeszłego roku raper nie zamieścił nic nowego na swoim kanale YouTube, a również od tamtego czasu fani nie otrzymali czasu żadnej nowinki dotyczącej twórczości rapera. Teraz na swoim Instagramie umieścił on film - teaser.

W filmie raper znajduje się na plaży, gra w piłkę, a następnie wraca do swojego mieszkania, gdzie na komputerze widnieje zdjęcie czołgu. Nie byłoby w tym nic tajemniczego, gdyby nie to, że rapera jakiś czas temu widziano w centrum miasteczka Hem, gdzie nagrywał teledysk jadąc... tak, czołgiem! Pod artykułem zamieszczamy wam zdjęcia z tej sytuacji uchwycone przez fanów. 

Gambi to raper, który szerszej widowni przedstawiony został w 2018 roku dzięki swojej serii utworów "Makak". W 2019 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music France a następnie wydał singiel "La Guenav" co jeszcze bardziej rozsławiło wówczas dwudziestoletniego artystę. 

Jedno jest już na pewno pewne! Gambi powraca. Czekacie razem z nami, na nowe rzeczy od niego?

Gambi - Khedma (Clip officiel)

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>