DJ 600V zapowiada album - gościnnie Freeway, PMD czy Edo G!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
fot. Young Sandi

Po serii muzycznych podróży DJ 600V szykuje dla nas porcję klasycznego hip-hopu. "Boombox Kingz" to materiał, który jeszcze przed Wigilią mamy otrzymać cyfrowo wraz z preorderem fizycznej wersji, a na płycie... legendy zza Oceanu.

Volt zapowiada udział m.in. takich osób jak Freeway, PMD, Edo G, Artifacts czy Mecca Star. Wygląda na idealny flashback dla osób tęskniących za brzmieniem lat '90.

O pracach nad tym materiałem 600V opowiadał jeszcze w 2018 roku, wspominając też o szansach na to, że dystrybucją zajmie się legendarne Fat Beats. ""Stylistyka jak najbardziej tradycyjna. Wyciągnąłem z szafy starą bitmaszynę SP1200, której używałem na moich starych albumach" - mogliśmy wtedy usłyszeć od producenta.

Poniżej przypominamy za to podróż do oldschoolu, którą Volt razem z Pono, Wigorem i Fu zaserwował nam w ramach specjalnego Cyphera Popkillery 2019, a na dole post Volta o "Boombox Kingz".

Tagi: 

90'S
Czekam jak zwykle na nowy album Dj 600 V, a co z nowym albumem Ośki miał wydać nowy album i ani słuchu o tym
90'S
Sorki poprawiam się w grudniu ma wydać album O$ka słyszałem już nowy singiel jego o tytule „Relax” gość. Morus oraz Dj Adri jak dla mnie spox, ale ten album Dj 600V może przebić album O$ki zobaczymy jak wyjdą obydwa i porównam je wtedy napiszę komentarz który lepszy
Kulfon
Szanuję tego kolesia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>