Raperzy wspierają Tymka Puchacza po porażce kadry z Węgrami

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-18 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tymek Puchacz od początku swojej piłkarskiej kariery podkreśla zajawkę rapem, słyszeliśmy o tym w wywiadach czy widzieliśmy w materiałach z szatni reprezentacji Polski. Mogliśmy też zobaczyć go m.in. w klipie "krowa" chillwagonu oraz usłyszeć w numerze "Kante". Po porażce z Węgrami na młodego zawodnika Unionu Berlin spadła fala krytyki, a tym razem to raperzy postanowili publicznie go wesprzeć.

Pod instagramowym postem piłkarza komentującym pechowe spotkanie znajdziemy wpisy i reakcje przedstawicieli różnych stron polskiej sceny - support przesłali m.in. Bedoes, Janusz Walczuk, Małach/Rufuz czy Koldi.

W opublikowanym przez Puchacza poście czytamy:

"Zagraliśmy źle, popełniliśmy błędy, ja popełniłem błędy. Kluczowe błędy dla wyniku spotkania. Wiadomo, że teraz jestem najgorszy, nie umiem bronić i w ogóle nie umiem grać w piłkę. Tak to już jest w tej branży, że dziś się nie nadajesz, a za tydzień wszyscy Cię klepią po plecach. W tej sytuacji chciałbym podziękować szczególnie prawdziwym. Prawdziwym ludziom, prawdziwym kibicom reprezentacji, którzy są na dobre i na złe. Możecie komentować, pisać artykuły jak bardzo się nie nadaje, jak bardzo słaby jestem nie grając w Bundeslidze. W wielu miejscach w których się znalazłem mnie nie widzieliście. W wielu miejscach w których mnie nie widzicie się znajdę. Nie chce współczucia ani słów wsparcia, wchłonę wszystko i zamienię w siłę. Dziękuje moim bliskim, rodzinie i Bogu. Oni są ze mna na dobre i na złe. Zrobimy wszystko żeby Polska awansowała na mundial"

Na co Janusz Walczuk napisał "Napi**dalaj Pucha, wszystko przed tobą", Małach i Rufuz opublikowali emotkę ognia, a Bedoes wystosował osobisty komentarz: "Zawsze wsparcie. Przy moich największych dołach Ty byłeś dla mnie, ja będę dla Ciebie choćby świat się walił. Są porażki i są wygrane, ale właśnie podczas porażek poznaje się liderów, bo wygraną potrafi znieść każdy. Idziesz po wszystko." Post Puchacza zalajkowali także m.in. Ras, White, Szymi Szyms czy Koldi.

Screeny znajdziecie poniżej. A my największemu chyba rapowemu zajawkowiczowi wśród naszych reprezentantów wysyłamy klasyczny cytat: "Po upadku potrafię wstać/ Zebrać ludzi i dalej grać/Pokonać każdą przeszkodę"

Galeria

Anonim
Beka że ktoś jest zaskoczony tą porażką i że piłkarz aż potrzebuje po niej wsparcia.
Shaolin Masta
Lepiej byście nie cytowali molesty w kontekście tego typa. Świetokradztowo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>