Sentino o swoim gangsterskim wizerunku i inspiracji "Ojcem Chrzestnym"

Sentino jest obecnie w twórczym gazie - raper dopiero co zapowiedział nagranie płyty w 24h oraz wydanie 5 albumów w roku, a równocześnie nie przestaje aktywnie udzielać się w social-mediach. W trakcie jednego ze streamów postanowił odnieśc się do zarzutów dotyczących swojego wizerunku oraz wytłumaczyć genezę samej ksywki.

"Zdajecie sobie sprawę, że nazwa Sentino bierze się z pierwszych trzech liter mojego imienia i końcówki z syna ojca chrzestnego w filmie „Godfather”, mianowicie figury granej przez aktora Jamesa Caana Santino Corleone? Aktorzy przygotowując role przebywają wśród przestępców, by się od nich nauczyć manieryzmów, formy mowy i sposobu myślenia. Jeśli patrzycie na kogoś w filmie, też się zastanawiacie, czy on naprawdę skacze ze spadochronem z dachu, strzelając do setki wrogów? – pyta urodzony w Berlinie raper.

"Jak Scarface grany przez Ala Pacino wyszedł w 1983 roku, cały świat klaskał i nikogo nie obchodziło, że Pacino nie zna słowa po hiszpańsku. Ja całe swoje życie spędziłem wśród tzw. „przestępców” i w ich towarzystwie zawsze byłem uważany za utalentowanego człowieka i artystę. Mamy te same rozrywki, lubimy te same rzeczy. Poznałem i idiotów troglodytów, i ludzi z klasą o wielkim formacie, którzy tak samo mogliby być aktorami, muzykami lub malarzami. (..) Przestańcie żyć w jakimś fikcyjnym świecie, w którym raper najpierw musi zabić człowieka, by stać się „prawdziwym”, bo nikt z was nie wyśle nawet 100 zł do więzienia. Sztuka jest po to, by transportować emocje, wyrażać uczucia i dać głos naszemu otoczeniu. Robiłem wiele dziwnych rzeczy w życiu i prawdopodobnie rapuję lepiej od większości tych, co są dziś moimi krytykami. A moi przyjaciele z młodości dziś albo siedzą, albo się ukrywają, albo po prostu zwariowali. A wolałbym ich widzieć, robiących coś konstruktywnego i będących milionerami.
Ps. James Caan też jest ściśle powiązany z pewną włoską rodziną w Nowym Jorku i czasem pośredniczy jako mediator etc., co nie znaczy, że ktoś z gości z nim zaprzyjaźnionych powie mu: „Weź tu gnata i odj*eb tego lub tamtego, lub poleć do Kolumbii i coś tam przewieź. Szanują go za to, kim jest – artystą z jajami" - kończy Sentino.

Poniżej załączamy jego najnowszy singiel, wydany w tym tygodniu "Tetris"

Tetris

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>