Stalley i Apollo Brown szykują wspólną płytę!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-01 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Stalley i Apollo Brown na scenie obecni są od lat. Pierwszy swego czasu podpisał kontrakt z Maybach Music Group, by w końcu wylądować w podziemiu. Drugi sukcesywnie dostarcza produkcje, np. wypuszczając projekty w kooperacji z różnymi raperami, chociażby z Guilty Simpsonem czy Ras Kassem. Teraz panowie postanowili połączyć siły i zapowiadają wspólną płytę pod tytułem "Blacklight".

Krążek ukaże się 19 listopada nakładem Mello Music Group, zawierać będzie 15 utworów. Gościnnie usłyszymy Skyzoo, Joella Ortiza, pojawi się także aktor i raper Omari Hardwick. Już można sprawdzać pierwszy singiel zatytułowany "Humble Wins". Pełna tracklista w naszym dziale Premier Płytowych.

 

Apollo Brown & Stalley - Humble Wins (Official Audio)

Miami stick drill
Nie ma litości ten beatmaker, naklepał płyt tyle przez ten czas a ostanie co słyszałem to Words Paint Pictures z Rapper Big Pooh, z 2015. Dice Game, Daily Bread i Gas Mask jako The Left najwięcej słuchałem, Gas Mask najlepsze beat'y. Tylko że to było już jakiś czas temu... Te LP z Ghostface Killah muszę koniecznie nadrobić.
90'S
Obydwaj Panowie u mnie zawsze na dużym propsie w szczególności Apollo Brown.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>