Aminé wraca z singlem i zakręconym klipem "Charmander"

Aminé rok temu wypuścił swój ostatni album pt. "Limbo". Chwilę później ukazała się edycja deluxe. Od tamtego czasu o raperze było stosunkowo cicho. Do tego momentu, bo właśnie pojawił się klip do jego nowego singla zatytułowanego "Charmander".

Tytuł kawałka pochodzi od nazwy jednego z Pokemonów. W dość zwariowanym teledysku widzimy rapera stojącego obok wielkiego psa, grającego w szachy czy reperującego samochód. Aminé nawija o tym, że lubi prywatność, ma swój azyl i odcina się od wszystkich negatywnych energii. To by sugerowało, że mamy do czynienia z wolnym numerem i równie spokojnym teledyskiem. Nic bardziej mylnego. Zarówno obraz, jak i sam kawałek, utrzymane są w szybkim tempie. Bit kojarzy się lekko z drum & bassem, a szybkość tego, co widzimy na ekranie, idealnie koresponduje z muzyką.

"Po wydaniu 'Limbo' poświęciłem trochę czasu na eksperymenty i podejmowanie wyzwań, by tworzyć w sposób, w który nigdy wcześniej nie tworzyłem, eksplorując różne tekstury i tempa bez żadnych oczekiwań. 'Charmander' był pierwszym produktem tego okresu. Był naturalny, ale miał też zupełnie inne BPM niż to, co robiłem do tej pory" - powiedział artysta. Sprawdźcie zresztą sami.

Aminé - Charmander (Official Music Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>