Hukos wróci po 6 latach? Raper mówi o 3 nowych płytach!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-17 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ostatni album Hukosa wyszedł w 2015 roku, po czym białostocki raper został pochłonięty przez codzienne życie. Teraz podzielił się z fanami wieściami co u niego - i czego można się spodziewać muzycznie.

"Wiele osób pyta kiedy w końcu płyta....
W sumie to miłe, że cały czas takie głosy się pojawiają.
Kocham muzykę i bez kitu to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu (poza G.)
Chwilowo robię remonty, maluję, szpachluję ściany i wymyślam dizajn drugiego już mieszkania z rzędu. Tancerz, murarz, akrobata.
Budowlany samouk, co jeździł do Stanów i tam nauczył się robotniczego fachu na wlasnych błędach.
Akurat pracę fizyczną na wszelkiej maści budowach zawsze lubiłem, bo to i siłownia za darmo i przede wszystkim jest to kreatywna praca, gdzie non stop robi się coś innego.
Co do płyt, to solo skończone nie zmiksowane, epka tematyczna 6 numerów skończona, nie zmiksowana, na ukończeniu też projekt grupowy 3 raperów plus 1 producent.
Także 3 projekty w drodze, tylko każdy rozbebrany.
Zdjęcie zrobione na schodach za kawiarnią Fama, gdzie sto lat temu nagrywałem swój 1 w życiu klip "Bracia i Siostry"." - napisał Hukos publikując wspólne zdjęcie z Cirą, opatrzone m.in. hashtagiem #glodniznatury2

Tagi: 

Eastzzzz
Ten to mentalnie dalej w gimnazjum, od czasu strzelania z palców na klipie Chady czy też przebekowego kawałka o dwóch kreskach, ciąży i herbacie. Te skróty imienia A., B., C., jakby to miało ubrać wymienioną osobę w lekki płaszcz tajemniczości z nutą romantyzmu, która nie jest dostępna dla tuszy. A tak naprawdę nikogo nie obchodzi czy tam byłaby Gabrysia, Rysia, Gural czy Grzesiek.
Artbejb
Ten kawałek z ta ciąża to niezły cringe

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>