Little Simz wystąpiła w filmie "Venom: Let There Be Carnage"

kategorie: Świat, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-13 14:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Little Simz wystąpiła gościnnie w najnowszym filmie Sony Pictures i Marvel Studios „Venom: Let There Be Carnage”. W jednej ze scen tytułowy Venom spotyka artystkę, którą zagrała raperka. Simz przygotowała też remiks własnego utworu „Venom”, który pochodzi z wydanego w 2019 roku albumu „Grey Area”. „Venom Remix” stał się częścią ścieżki dźwiękowej filmu.

Do udziału w filmie „Venom” Little Simz została zaproszona przez Toma Hardy’ego - gwiazdę filmowej serii, który jest fanem artystki. Do polskich kin „Venom: Let There Be Carnage” trafi 15 października.

Informacja o udziale Little Simz w filmie „Venom” pojawiała się tuż po szalenie udanym dla raperki czasie. Brytyjka wydała swój długo oczekiwany i bardzo dobrze przyjęty czwarty album, „Sometimes I Might Be Introvert”. Simz jest również najczęściej nominowaną artystką tegorocznego UK Video Music Awards 2021 (zdobywając w sumie pięć nominacji, trzy za „Introvert” i dwie za jej debiut reżyserski „Woman”). Ponadto Simz zagrała główną rolę w kultowym brytyjskim dramacie Netflixa o handlu narkotykami „Top Boy”. W wyprodukowanym przez Drake'a serialu Simz gra jedną z głównych ról i ma wystąpić także w nadchodzącym sezonie.

Little Simz – Venom (Remix) [from 'Venom: Let There Be Carnage'] – Official Audio

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>