Tymin zajmie się... skautingiem w Zagłębiu Sosnowiec!

dodano: 2021-10-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na Tymina czeka nowa rola, tym razem w świecie sportu. Raper, freestyle'owiec i uczestnik 5 edycji Młodych Wilków został bowiem... wicedyrektorem skautingu w Zagłębiu Sosnowiec, drużynie grającej obecnie w 1 Lidze.

Wprawdzie więc Tymin nie został piłkarzem, jak nawijał swego czasu w remiksie klasycznego singla Mesa, jednak będzie mógł realizować swoją futbolową pasję w inny sposób. Gratulujemy! Przypomnimy też, że w świecie piłki realizuje się obecnie inny utytułowany freestyle'owiec - Duże Pe.

Tymin - Trze'a było zostać piłkarzem

Tagi: 

PRG
Zagłębie Sosnowiec gra w Ekstraklasie, a nie w 1 lidze ;) 1 liga to jedna liga niżej czyli w zasadzie to druga liga o nazwie pierwsza liga
PietraSCR
Zabijacie mnie, ludzie. Poprawiasz, wymądrzasz się i nie zdobędziesz się nawet na wpisanie 'Zagłębie Sosnowiec' w google, a ch*** wiesz. Jesteś znakiem tych dziwnych czasów, brawo. Zagłębie Sosnowiec gra w 1. Lidze. W Ekstraklasie Lubin
PietraSCR
A dla Tymina gratulacje, jego rap zawsze był bogaty w odniesienia do piłki, wiem też, że kiedyś trenował. Nie sądziłem jednak, że siedzi w tym na tyle. Jak na początek kariery w strukturach to bardzo poważna funkcja. Sam szkoliłem się na skauta, ale trudno jest w tym świecie zaistnieć bez koneksji. Cieszę się, że komuś to wychodzi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>