Tymin robi "Reset" i wraca w nowej odsłonie!

dodano: 2020-05-07 14:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli zastanawialiście się co z Tyminem, uczestnikiem 5 edycji Młodych Wilków to mamy dla Was dobre wieści - raper wraca z solówką, w odświeżonej muzycznie formie!

„Reset” to szybki, elektroniczny, polaryzujący numer. Zwrotki są bardzo energiczne, a refreny spokojniejsze. – mówi Tymin. Za muzykę do utworu odpowiada Filip Dulewicz, znany jako DJ Flip. Autorem energetycznego klipu (OBEJRZYJ) jest Maciej Adamczak.

Artysta z Sosnowca latami pracował na swoją pozycję na scenie. Choć sam uważa, że nie miał wielkich umiejętności na początku muzycznej drogi, jego nagrania szybko zaczęły wyróżniać się na krajowym tle. W 2016 roku Tymin dostał zaproszenie do piątej edycji Młodych Wilków. Mimo współpracy z Peusem, czy Kiddem kariera artysty jednak nie nabrała zawrotnego tempa. Być może dlatego, że prywatnie Tymin jest prawdziwym człowiekiem renesansu, który ma wiele pasji i zainteresowań. Pracuje w agencji reklamowej, prowadzi warsztaty rapowe z ramienia miasta Katowice, tworzy muzykę, uprawia sport, komentuje mecze Zagłębia Sosnowiec, udziela się w klubie także marketingowo.

"Chcę mieć „zdywersyfikowany portfel”, wiele różnych doświadczeń zawodowych na koncie. Nie wiem, czy reprezentuję zdroworozsądkowe podejście, czy może brak odwagi" – zastanawia się Tymin.

Jednak odwagi raperowi nie brakowało, gdy jeździł latami po całym kraju na freestyle’owe bitwy, gdzie mierzył się z przyszłymi gwiazdami hip-hopowej sceny. Słynna jest już bitwa z Quebo, którą Tymin jednogłośnie wygrał głosami publiczności i jury. "Czasem ważniejsze było pisanie pojedynczych linijek niż całych numerów. U mnie też to kiedyś było widać, pewnie w drobnym stopniu jest tak do tej pory" – podsumowuje swoje doświadczenie Tymin.

Nadchodzące single rapera to jednak kompletne utwory, drobiazgowo przemyślane w każdym aspekcie: od brzmienia, przez teksty, aż po wykonanie. Czekamy na kolejne strzały!

Tymin - Reset (Official Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>